| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| anda123456789 a răspuns:

Da

| User_9182 a răspuns:

Bacemi. Alege subiecte interesante.

| lucian55 a răspuns:

Eu cred ca toti de aici sunt prosti

| AnGoKa a răspuns:

Bella
Este cel mai de treaba utilizator si niciodata nu a spus ceva de genu "funda"considera ca daca cineva ii va da bine daca nu ea tot raspune cu un raspuns folositor.

| deede_3717 a răspuns:

Eu zic ca Mihai

| Lavinia01 a răspuns:

NoName cu siguranta!

| shadowboy_9081 a răspuns:

Va og doamna stela eu as vrea sa fiu ar fi un cadou minunat de craciun.

| ioana123 a răspuns:

Pai eu votez pe NoName deoarece:
A fost activa...intr-un fel
A dat raspunsuri utile
Deci o votez pe NoName

| AnaLoveJB a răspuns:

Cretaker pentru. ca este talentat amuzant si imi place mult! cine-i ca mine?

| sweetydelya a răspuns:

Eu aleg pe NOName, Sincer, merita pe bune

| PoFFyLuB33by a răspuns:

Eu consider ca NOname ar trebui sa fie deoarece:
1. da raspunsuri care ajuta mult oameni
2.nu foloseste expresile atea "nu trebuie sa-ti faci griji " sau "va fi bine" deoarece aceste expresisii nu ajuta una trebuie sa spui ceva care ajuta oameni, ce pot aplica
3. este prietenoasa si la toata lumea trimite invitatii der prietenie

insa si eu mi-as dori nespus de mult dar.asta e daca nu se poate nu se poate

| Bogd4an a răspuns:

Sfaturile lui NoName mi sau parut foarte activ si sfaturile lui au fost foarte utile
Votez NoName

| seboy a răspuns:

Decii...se stie pe sistem ca NoName ar trebui sa castige chiar daca nu o cunosc nu stiu cine e.deci ori suntem golani ori nu mai suntem golani? nu? ori votam la vrajeala ori nu mai votam la vrajeala nu? deci ori suntem corecti ori nu mai suntem corecti nu?"?~oriii rolling on the floor))P big grin bye

| kissy_9671 a răspuns:

Kissy

| dorin694 a răspuns:

Brigaela e cea mai buna!

| TeDy_9901 a răspuns:

N0name sa fie userul anului ca zice niste raspunsuri uimitoare despre ce intreaba Lumea

| LiTtLeAnGeL_9537 a răspuns:

Pai la intrebarile mele, cea/cel care si-a dat cel imi mult silinta este Tweety deci pe ea o nominalizeze.happy
-are destule intrebari castigatoare din cate am vazut eu
-raspunde si ajuta pe majoritatea de aici, fara sa-i jigneasca
-se implica in raspunsurile date
-nu minte ca si alti
Pai in concluzie Tweety mi se pare un utilizator bun, onest +ca este de foarte putin timp pe TPU si deja are destule puncte.

| maria_5654 a răspuns:

Eu cred ca utiliazatoarea Bella
Motivare:A ajutat foarte multi utilizatori si a publicat foarte multe intrebari utile.Eu cred ca ar merita sa fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro.Stiu ca si mai multi utilizatori au facut aceste lucruti dar eu cred ca ea merite sa castige.

| Marius11 a răspuns:

Eu cred ca Brigaela deoarece:
1. Deoarece da raspunsurile cu atata dragoste
2. Eu cred ca majoritatea timpului liber il petrece pe TPU.ro!
Va sarut!

| nusti a răspuns:

Alin32 este cel mai bun

| nusti a răspuns:

Alin32

| Clauneatza a răspuns:

Eu cred ca NOname

| Florin_6544 a răspuns:

Nu cunosc toate persoanele care utilizează TPU.ro dar consider că este normal să dăm întîietate persoanelor de sex feminin.

| Anime_4110 a răspuns:

Eu cred ca acesta bella http://www.tpu.ro/utilizator/agepc,ar trebuii sa fie de mai multe ari nominalizata, pentru ca voi discriminati oamenii care nu au multe funda pentru ca raspund la raspunsuri care au deja funde, acest utilizator a raspunsuri bune, este haioos si ar trebui votat.

| TheRoxx a răspuns:

NOName

| catalina_5683 a răspuns:

Eu daca nu va suparati ca eu sunt noua aici.

| iliexxx a răspuns:

(Sall allz TPU)(Parerea mea sunt nou si pesupun cam am dreptul sa votez) Din toate laudele la adresa unora membri cele mai bine spuse si bine gandite despre NOName, m-am uitat bine pe aproape toti membri. si cele mai ajutatoare raspunsuri la NOName sau gasit, deci eu propun NOName si bft la voturi happy

| secret_9264 a răspuns:

In primul rand mi se pre penibil ca sa vrei sa insemni ceva pe net in al dolea rand utilizatorul acela ce castiga real mie mi se pare ca traim in generatia prostiei si a involutiei traiti viata real oricine va vi va realiza ca netul e o mare pierdere de timp

| HelpMePlease a răspuns:

Ma pis pe StelaTpuro cai prost(proasta)

| ionutzxxl a răspuns:

NoName cred ca este cel mai potrivit pentru ca se implica mult si da niste sfaturi foarte utile!>!>!>!