| bgud2000 a întrebat:

Salut,

Am cumparat o casa din banii mei si nu stiu cum sa ii spun iubitei astfel incat sa nu se supere ca nu m-am consultat cu ea.
Ma puteti ajuta cu o impachetare frumoasa a acestei prezentari?

86 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Din moment ce erau banii tai, parerea ei chiar nu conteaza.

| Mayar a răspuns (pentru xerxes1):

Dar ea oare nu locuieste in acea casa? No offence, dar se vede ca esti un porc cu femeile x(

| Mayar a răspuns:

Deci iubita ta nu sta in acea casa, din moment ce pe ea nu ai intrebat-o daca e de acord.
Nici nu stiu daca mai are sens relatia voastra, pentru ca tu nu dai doi bani pe ea, nesimtitule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Trebuia sa ii ceara ei voie sa faca ce vrea cu banii lui? M/ai facut curios laughing.

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e asa, de ce mai si sunt impreuna daca e fiecare pe cont propriu? M-ai facut curioasa, ce logica tampita de barbat musulman suveran ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Tare sunt curios cate relatii ai avut tu pana acum laughing. Ori nu ai avut ori ai avut un papa lapte care cerea voie si cand se ducea la baie la ce mentalitate ai.

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut relatii in care ne respectam reciproc, ceva revolutionar pentru tine din ceea ce vad rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Relatii? La plural? Fugi mai de aici laughing.

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Unii zic relatie la 'legatura' dintre un barbat porc si sclava +menajera lui.
Altii se refera la respect.
Deduc cum ca tu ai cunoscut doarp rima varianta. Du-te atunci la arabi, acolo iti e locul! Poate arunca cineva bombe in sfarsit si pe arabi devil nu doar invers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Cum sa nu pisi, cum sa nu.

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca nu o sa depasesti niciodata conditia ta de animal. Ba cred ca esti mai rau decat atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Pisi, cauta pe unu Ray pe aici. Numai el e la fel de rapid in presupuneri (evident stupide ) ca tine.

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Presupuneri? presupunerile sunt ipoteze fara dovezi, pe cand tu ai dat destule dovezi aici, in scris, cu privire la ce fel de porc de om fara respect esti. Cazul este inchis cu privire la tine. Te-ai condamnat singur cu propriile-ti cuvinte.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

As fi vrut sa zic ca mi/ai nenorocit inima dar mi s/a spus ca nu am asa ceva. Norocul meu.

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu era nevoie sa imi spui, se vede de la o posta ca nu aiwinking
altfel nu ziceai si actionai precum ai facut. alegerile pe care le faci te definesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Eh, ma mai dau si eu de gol din cand in cand. Trebuie sa invat sa ma prefac mai bine. sa par mai de treaba.

| xerxes1 a răspuns (pentru Mayar):

Ea deocamdata nu locuieste.Este destul de clar.
Poate va locui pentru un timp indelungat sau poate pentru putin timp.
Este iubita lui, nu sotia.
Poate sa dispara oricand din decor.

| Mayar a răspuns (pentru xerxes1):

Cred cao sa dispara imediat cand o sa afle ca nu valoreaza nici cat un scuipat in fata lui. Cine sta cu cineva care nu te respecta?!

| xerxes1 a răspuns (pentru Mayar):

Fata poate ar fi dorit sa fie trecuta si ea in contract.
Asta ar fi complicat putin lucrurile.

| Mayar a răspuns (pentru xerxes1):

La fel de bine ar fi vrut sa stie unde mosu' o sa locuiasca, daca tot vrea tipul asta sa formeze o relatie! Ca doar nu e sclava lui! Iau deciziile impreuna!

| m1dn1gh7 a răspuns:

- Hei iubito, ce faci?
- Ce sa fac. ceva de mancare, mai aranjez niste haine, tu ce faci?
- Uite bine, am cumparat o casa.
Pam pam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Probabil s-a despartit tipul asta de tine si ai ramas cu frustrari.

https://www.tpu.ro/......ate-sa-se/

| tzuria79 a răspuns:

Spune-i din una sigura, si acolo vezi reactia, sau spune-i ca ai castigato la ceva, sau ai primit-o cadou de la un prieten pe moarte, sau daca vrei sa-i zici adevarul, inainte sa-i spui bomba, duo la cinema, la restaurant, la o plimbare, fa-i un masaj, ca sa fie de bun umor(fale pe toate cele mentionate). Cat o costat casa, si ea stia ca tu ai acei bani?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mayar):

A zis iubita, nu sotie. El a muncit, el a ales, ea o sa o s&ga intr-o casa noua acum, deci sa zica mersi. La casa noua, merge si o t&rfa noua, daca comenteaza ceva.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mayar):

Va respectati in sensul "banii mei sunt ai mei, banii tai sunt ai nostri", adorabil feminismul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Exact, ca nu i-a cerut aprobarea sa cumpere o casa din BANII LUI! Iti dai seama? Probabil nu va vrea aia sa se desparta cand aude ca SI-A CUMPARAT o casa. Dar nu crezi ca esti un pic prostuta?

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Cat timp sunt un cuplu ar fi trebuit sa se sfatuiasca, AMANDOI!

| xerxes1 a răspuns (pentru Clorox):

Daca se despart, ce se mai poate face cu sfaturile ei?

| Clorox a răspuns (pentru xerxes1):

Daca si ea a investit in casa se va imparti. Simplu...

| xerxes1 a răspuns (pentru Clorox):

Nu-i spune nimic mai bine.
Inchiriaza-o si cu banii de pe chirie platesti casa pe care o cumparati impreuna.