| EllitaBellita a întrebat:

Ce animal aveti? Cum il cheama? Eu am acum un perus pe nume Gold pentru ca e auriu o:-)...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-am povestit vreodata de POCI? nu? pai poci este unul dintre adorabilii mei catei, poci -de la POCITURA! sau de GALEATA? nici de galeata nu v-am povestit? era una dintre pisicile mele, a trecut biata in nefiinta, dar stati linistiti ca eu mai fac din cand in cand cate 4 pisici, acu am 3, aveam eu mai multe dar Max! alt catel adoorabiillll, le cam mananca la micul dejun.max si poci sunt prieteni, de curte si de os.max-cu invaliditate de gradul shpe, calcat brutal de doua masini in 5 minute.noroc ca practica am facut numai in tinerete(stiu unii de ce), asa ca l-am dus la veterinarul cel mai scump, nu de alta, dar sa scape bierul catel din incurcatura.

47 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu am o papagalita pe nume Cocuta si 2 catei. O fata si un baiat.happyPe baiat il cheama Toto si pe fata o cheama Linda.happy

Janina
| Janina a răspuns:

Am un pisoi - Balu
un porcusor de Guineea - Ţuţulică
4 câini - Lesi, Pufi, şi 2 mici nebotezaţi
tongue

Shin
| Shin a răspuns:

Doua tarantule, "Mishu" si "sinku no kosai" (stiu, ii trebuie o prescurtare tongue )
Shin.

| Farcas a răspuns:

Am un hamster.Nu i-am pus nume, deoarece este fetita si chiar nu stiu ce nume i-as putea punestraight face Insa, cateodata ii mai zic Alexandra, ca so enervez pe sora mea mai mica, care are 5 anilaughing)))))

| Farcas a răspuns:

laughing) Mersi, bro de ideelaughing un prieten de`a meu mi-a mai spus sa-i zic soricarlaughing Dar mai bine ii zic Alexandra, cum o cheama pe soramea, sa`o enervezdevil

| Farcas a răspuns:

@Bro Asa zici tu?laughing Mie nu-mi place carnea de iepure, dapai de soarec:-& Ce sa fac cu el saracu? Las ca il prepar dimineata pane, in loc de paine cu ou.merge cu un ceailaughinglaughing

| Farcas a răspuns:

Vailaughing ce tari sunteti, jur:X Ador site-u asta:X si voi sunteti toti ultra mega k-lumea:*:*:X

| Farcas a răspuns:

Bere eu nu beaubig grin Il servesc atunci cu apa, aluneca mai bine pe gatlaughing ca si asa nu vreau sa simt ce gust are:-&

| Farcas a răspuns:

Whisky beauwhistling Da, asa-ilaughingDe data asta are dreptate, Bro. De la un pahar mis caputlaughing apoi numa hamsterii pane as mancalaughing yack:-&laughing

| Farcas a răspuns:

Nam catelsad Dapai ce oase are asta? Ca ii hamster pitic.si caca lui ii cat un punct negrurolling on the floor Asa ca mai bine da-mi whisky acum, cat mai mult.si hamsteru il prepar la cina. Fac o cina romantica in 2.si te chem laughing Doar noi 2laughing))Accepti?batting eyelashes

| Farcas a răspuns:

Atunci ti-l dau tie ca vad ca tot insisti ca ii bun.Eu raman la whisky.Saracu meu hamster daca ar sti ce il asteaptasad Si pe mine ce ma asteapta, daca vrei sa ma imbetzi pana pic latalaughing)

| Farcas a răspuns:

Bro, poti sa-mi zici Timi daca vreibig grin Asa imi zic toti prieteni mei.Deci sa iti raspund.Asa.hamsteru mi-l lasi pana la urma. dimineata mananc deci paine cu oualaughingrolling on the floor Apoi la cina gatesc eu ceva special, si mai bine nu ne imbatam din whisky, mai bine bem o sampanie ca ii mai buna.si nu ma culca pe balconsad Is alergica la tzatari, tusesc daca ma musca unu, vreo 2 orelaughing), pe bune.Deci mai vreau sati zic.ca esti super amuzant, si foarte k`lumeablushing big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Hamster - Gigelush

| Roxata a răspuns:

Well...3 catei(Nero, Azorel, Perti) + 2 pisOi(Misha & Miţu). Stau la ţară.deci imi permit.`:p

| Jonsdottir a răspuns:

Pisicuta-tigrut :X

| andreea8888 a răspuns:

4 caini

Clara-Cavalier King
Blacky-copoi ardelenesc
Max-Mops
Cherry-Mops

o pisicuta metisa-Mita
si as mai avea o sora...laughing
happy

| Criiss16 a răspuns:

Eu am un porcusor de guineahappy. Il cheama Pinky.hee hee

| adyth a răspuns:

Eu am doi caini -> o catzelusa rottweiler pe nume Rona si un catel Husky pe nume Max, si mai am un motan portocaliu... tigrat. Il cheama Mata laughing (n'am avut nici o idee, ce vreti tongue ) insa in buletin scrie Garfield rolling on the floor))))))))))))
oricum. Rona e foarte jucausa si lipicioasa in timp ce Max e foarte rece si posesiv... a da si foarte atent si curat. Motanul e excesiv de puturos big grin
pana acum 2 luni am avut si un broscoi tzestos pe nume Mikey(sunt mare fan Tzestoasele Ninja tongue ) dar a murit sad n-a iesit din hibernat desi am incercat sa'l ajut).

| machupicchu a răspuns:

Un pisic Grisha... o corcitura de tigrat siberian cu o albastra de rusia. In ziua cand s-a nascut, stapanii au renuntat la el pentru ca era singurul cu aspect de corcitura(ceilalti semanau perfect cu mama), in sensul ca este tigrat ca tatal si albastru ca mama la nuante... L-am crescut cu seringa. are aproape un an si deja are 4 kg si 650 gr...
O pisicuta cu numala de Pitic, pe care am luat-o aproape moarta de pe strada, unde un individ a lovit-o direct in cap cu o sticla de 2, 5 l plina cu cola. Era atat de mica incat o puteai tine intr-o palma. Am dus-o la medic(duminica), si-a revenit in cca 7-8 ore, dar:
- I-au ramas ochii injectati pentru toata viata;
- a ramas mica de statura;
- de judecat, judeca si are un caracter cu personalitate f. puternica, astfel ca iti pui intrebarea : cat de desteapta ar fi fost daca nu ar fi suferit acea lovitura... Si cam atat...

| lia a răspuns:

Eu am avut un hamsterhee hee
Atentie, a nu se confunda cu HARCIOGUL! rolling on the floor
Si il chema Remus love struck pentru ca, semana cu un baiat de la scoala de la mine care avea acest nume. Intr-o dimineata, se ascunsese sub covorul din sufragerie si, nu l-am vazut. Nu a scos nici un sunet! Cand l-am gasit, era atat de frumos, statea pentru prima data atat de cuminte love struck laughing

| alma a răspuns:

Eu am un pisicut foarte frumos si jucaus, il cheama TOM

Răspuns utilizator avertizat
| ICanLoveYou a răspuns:

Un pisoi pe nume Oscartongue

| Andreea_8014 a răspuns:

Motan-Ochi Albastri

| andreea89 a răspuns:

Eu am un catel(bichon maltez) bobby il cheamatongue

| Stefff a răspuns:

Eu am o pisica(Felix) si 2 catzei(Blanusu`big grin si Tita).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul de fata am niste tzintzari pe care-i lipesc de pereti cu papucu ca s-a terminat zeama din borcanelu ala din priza. Ai dracu cu melcii lor de tzintzari rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea spune-i sobolanu, ca oricum face parte din aceeasi familie, rozatoare, asa ca n-o sa se shucareasca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu am lipit deja 14 tzintzari de pereti pina acum. Nu stiu de unde dracu ies atitia, da cred ca astia au fost. Plus unu care, stiti voi cum zboara astia, cu picioarele dinapoi lasate in jos si putin flexate din genunchi, sau ce-or avea ei, cred ca tot genunchi se numesc. Ei bine, cind trecea idiotu prin fata mea, cu picioarele lui atirnate, sa-mi krape vecinu de la parter daca va mint, hatz, l-am pris de picioare rolling on the floor Biz biz si l-am killarit dracu sa-l ia. Pai ce l-am pus eu sa vina sa ma piste, ce eu l-am piscat pe el? rolling on the floor