| blablablalba a întrebat:

Pe ourworld exista coduri pentru flow? Daca sunt unde le bag? Cine vrea sa fim prieteni sa-si lase numele de pe ow...thxx!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista ...colo unde scrii sa vorbesti cu altii scrii test-mode 42, apoi dai enter si dupa aia scrii tot acolo cryptobiologist

196 răspunsuri:
| CodRiNitu a răspuns:

Bune codurile! multumesc all!

| Tzitzi12 a răspuns:

Da exista colo unde scrii sa vorbesti cu altii scrii test-mode 42, apoi dai enter si dupa aia scrii tot acolo cryptobiologist si daca vrei sa faci flow poti sa joci jocuri si sa faci miscari la 20 de miscari iti da 1 flow si jumatate

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Nu exista cod pentru flow ci numai pentru gems tongue eu is lvl 78 pe ow si inca nu am descoperit asa tampenie sa avem cod pentru flow tongue

| JuliaSweet a răspuns:

Da, exista! Scrii ''test-mode 42'' dai enter apoi dai ''cryptobiologist''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cod pentru flow
daca il vreti bagati-ma pe ow ma cheama: ketten1213

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai brostilor xista cod pentru flow este test-mode 42 dai enter si scrii cribolisting se scrie pe bara unde saluti sau scrii ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la cat timp le bagi? In fiecare zi? Please raspundeti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... unde scrii ca sa vb cu alti scrii asta:"test-mode 42" dai entersi dupa aia scrii " cryptobiologist" merge o data pe zi... dar primesti peste 10 flowwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Test-mode 42 si apoi cryptobiologist la spatiu unde scrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar coduri de gems nu stiti daca stiti atunci dati-mi si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si le poti pune in fiecare zi...depinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne. oameni buni exista cod pentru flow si exista si cod pentru gems... codu pentru flow este : test-mode 42, cryptobiologist. Se scrie acolo unde vorbesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pii cod pentru flow exista dar merge fi bagat doar in casa ta si scrii pe bara de jos din dreapta test-mode 42 apoi dai enter si scrii cryptobiologist dar merge 1 data pe zitonguetonguetonguetonguetonguechiar merge iti da mai mult folw cind ajungi la levaluri mai maritongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista mie imi mergetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista coduri pentru flow...acelas lucru pe care la zis si la de sub mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista am lvl 200
deci sa sty exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista test-mode 42 si cryptobyologist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un prietena pe nume ketten123 care zice ca a descoperit un cod pentru flow dar sincer nu cres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista este cel de jos si merge, mersi mult anonim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi lasi id-ul tau plss
puteti sa mi lasati si voi
id-ul meu e pretty_girl972009
sper sa ne cunoastembig grintonguecontactati-mabig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista.acolo unde scrii adica unde vorbesti scrii test-mode 42 si dupa aia scrii cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ie codu de flow test-mode 42 si cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le scrii acolo unde vorbesti este unul scrii test-mode 42 si apoi cryptobiologist iti da 10 flow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...acolo unde scrii. pui test-mode 42 si dupa aceea scrii cryptobiologist... le bagi in fiecare zi.iti da si mai mult de 10 flow da pana pe la 100 sau mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc pe our alexuta11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este si scrii acolo unde vorbesti zici asa:test-mode 42 si dupa aia scrii cryptobilogist,,,,,, va rog ziceti-mi cod de gems pentru 1 martie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar, acolo la casuta de chat bagi "test-mode 42" dai enter si dupa aia pui "cryptobiologist". Prima zi cand incerci primejti 10 flow dar daca o faci zilnic(se poate doar o data pe zi) iti va creste rasplatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luizacolhonioana si da exista scrii p chat test-mode 42 apoi enter apoi cryptobiologist il pui in fiecare zi si valoarea flo care le primesti creste. Flo-urile pot ajunge pana la 1008-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... exista un cod pentru flow...acolo unde scrii ca sa vb scrii test-mode 42 apoi cryptobiologist