| blablablalba a întrebat:

Pe ourworld exista coduri pentru flow? Daca sunt unde le bag? Cine vrea sa fim prieteni sa-si lase numele de pe ow...thxx!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista ...colo unde scrii sa vorbesti cu altii scrii test-mode 42, apoi dai enter si dupa aia scrii tot acolo cryptobiologist

195 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. exista cum a zis si mai jos fata scrii test-mode 42 si dupa aia cryptobiologist acolo jos unde scrii si iti da la inceput 10 flow-uri si dupa aia urca nr de flow daca vrei il bagi in fiecare zi daca nu nu dar merge doar o data pe zi nu mia mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul e cel pe care l-au zis toti... Scrii test-mode 42, dai enter, apoi scrii cryptobiologist. Iei intre 10 si 100 flow (in prima zi 10, in a doua zi 13, in a treia, 16, si asa mai departe). Exista si cod de gems? Puteti sa-mi ziceti si mie? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu coduri 1) test-mode 42 2) cryptobiologist pentru flow scrii acolo unde spui ceva cum ar fi (sal cf? ) acolo numele meu e angelcankill 222 mersi la revedere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista cum au zis si aia de dupa mine dar pe mine nu ma mai lasa sa-l bag...nu stiu de ce...crying((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Test-mode 42 si dupa aia cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista coduri pentru flow este: scrii unde vb cu alti scrii acolo test-mode 42, si tot acolo scrii cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista cod pentru flow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista! test-mode 42 si cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista coduri de flow. scrie acolo unde scrii de exemplu sall. scrii>>> test-mode 42 (dai enter) si dupa aia scrii cryptobiologit (tot enter) si iti da flow. in fiecare sa scrii. ok_

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da este cod!
E acela cu test-mode 42 si cryptobiologist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu codul de flow.Este:test-mode42 cryptobiologist.Il bagi acolo unde vorbesti cu prietenii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este codul care l-au scris tot,, test-mode 42"
apoi enter si scrii,, cryptobiologist" nu stiu mai multe tongue big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cum vrei sati zic? du-te naibii cauta sing vaco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KyTyLoVe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia vorbesc numai prosti ca nu mere ti se invarte putin cerculetu atata tot thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cyuya99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt coduri xxmryxx scrii asa test-mode 42 si dupa aia cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CINE MAI STIE CODURI PENTRU FLOW INafara de test-mode 42 cryptobiologist de sigur pe ourwrld? cine stie sa imi zica thx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am numele anna836

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau coduri pentru bani la ourwro0ld de gem s sunt coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stiti sa cautati:]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Test-mode 42
cryptobiologist
is coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
si ma numesc dante fr3 dmc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc ourworld si da exista coduri de flow uite le bagi pe amandoua. test-mode-42 si pe urma cryptobiologist. le bagi acolo unde scrii. unde sunt miacarile. uite numele meu de pe ow. pisicutacool037

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista cod de flow acolo unde scrii si vb cu altii scrii test-mode 42 dai enter apoi cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai la mine imi da doar 10 flow si dupa numai unu dar dupa nu imi da mai mult sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Test-mode 42 ...cryptobiologist suunt nivel 37-28 si mi-a mers binewinking ca sa vb my id: paty_dulcyk2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube. com hi sexy. com