| blablablalba a întrebat:

Pe ourworld exista coduri pentru flow? Daca sunt unde le bag? Cine vrea sa fim prieteni sa-si lase numele de pe ow...thxx!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista ...colo unde scrii sa vorbesti cu altii scrii test-mode 42, apoi dai enter si dupa aia scrii tot acolo cryptobiologist

196 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap normal ca exista! scrii jos pe bara aia de langa miscari test-mode 42 si apoi scrii cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...in fiecare zi tonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de dinaintea meaa zis corcet : eu is LaU rA1998 bagama joc de 2 ani chiar mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Test -mode 42
cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde vb cu alti scrii test-mode 42 si apoi tot acolo cryptobiologist si dai enter dar numai o data pe zi si primesti ed la 5 flow pana la 100 :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola pentru flow e: prima data scrii acolo jos in spatiu ala liber unde dai sa sa vorbesti scrii test-mode 42 dai enter si scrii iar asta cryptobiologist dai enter si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma chema cezar777 am lvl 45 am crew si idul meu este cezar_312009. oh toata lumea stie ca egzista cod de flow. da ca toata lumea test-mode 42 si cryptobiologist le scrii pe rand acolo unde vorbesti cu alcinevca. exista cod de gems dar merge doar daca ai tulbar sau daca ai cont pe face book te duci acolo unde iti pui codu de diamante si sus sunt 2 casete apesi pe a doua dai conect pe face book si faci rost de codu gems face book apoi te duci inapoi la prima caseta si iti pui codu. e tare pentru ca poti avea 20 de gems in fiecare saptamana. deci nu uitati ma cheama pe wor world cezar 777 si am crew dar eu caut si alte coduri star happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este nrmal p c planeta traisti?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa fim prieteni ow ma cheama Robbreainer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii pe bara unde vorbesti test-mode 42 si dai enter. Apoi scrii tot acolo cryptobiologist si enter. Apoi o sa vezi ca o sa-ti apara flow! Merge o data pe zi si primesti din ce in ce mai multe. Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mikydutza13big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigr ca exista! scrii unde vorbesti pe bara aia scrii, test-mode 42, cryptobiologist.Merge o data pe zi dar dupa ora 12 pe la amiaza.Pe ourworld ma numesc benescuiulia, sh sunt la nivelul 25. A si va mai spu ca faceti mai repede flow daca va jucati jewel quest.Eu jucandu-ma jewel quest inr-o singura zi de la nivelul 24 am trecut la nivelul 25! Sper ca ti-am fost de ajutor! si coduri exista pentru. gems! le gasiti pe http://ourgemcodes.com/gem-codes/. Apeare un cod nou in fiecare luni! dap incercati sa-l folositi primi ptc. codul merge folosit doar o data de o sing persoana de pe ourworld! sper ca v-am fost de ajutor! papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ourworld exista coduri pentru flow.Eu stiu doar doua.Trebuie sa scrii in colt, dreapta, jos, pe spatiul alb de langa T aceste coduri. Iar acestea sunt:test-mode 42 si cryptobiologist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru codurile de gems iti trebuie o bara ca sa bagi codu caltfel nu merje crede-ma am incercat si era acum vreo luna deti dadea 20 de gems free (yayyy) aia o fo cea mai faina luna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti fraere ca avem coduri pentru flow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru gems scrii codul de la tab -ul ourworld si il bagi la chat si pentru flo este unul dar nul am acum ca sa til dau ok pooop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal cine vrea sa faca 15 sau mai multi gems pe zi la our world sa ma bage la prieteni ''kikiman''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da logik ca egzista...nu poti trece nivelele fara el...sunt: test-mode 42 si cryptobiologisy merg doar o data pe ziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista trebuie sa scrii our world test mode 42 pui pe primul site si iti scrie pe site ce trebuie sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie alecs303 eu sunt din bacau si am level 23

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da le bagi unde scrii codul ii test-mode 42 cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt scrie test-mode 42 si ii dai entar si dupa aia scrii cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine.Codul pentru flow il scrii unde vorbesti cu oamenii iar el se numeste:test-mode 42. Dar iti creste cam putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NORMAL CA EXISTA laughing E ASA:test-mode 42 apoi da scii asta la chat, apoi dai enter apoi mai scrii dupa aia cryptobiologist si iti da flowtongue tongue tongue numele meu este XXxbiancutzaxXX big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Catalina si da exista bagi acolo unde dai sa scrii di teci : test-mode 42 apoi dai enter si iar scrii cryptobiologist apoi dai enter si le bagi zilnic si iti da mai multe flowuri pana la 100 pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista cod.Scrii la cheat test-mode42 si dai enter. Apoi scrii scryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alecs 303 vezi ca sunt din bacau Romania pe tine te cheama xxmryxx pe ourworld

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te imbraci pe ourworld?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le bagi acolo unde vorbesti cu prietenii