| blablablalba a întrebat:

Pe ourworld exista coduri pentru flow? Daca sunt unde le bag? Cine vrea sa fim prieteni sa-si lase numele de pe ow...thxx!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista ...colo unde scrii sa vorbesti cu altii scrii test-mode 42, apoi dai enter si dupa aia scrii tot acolo cryptobiologist

196 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu am tot incercat sa scriu acolo unde vb test-mode42 enter si dupa cryptobiologist da sa mor eu ca numi merelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitati cod pentru flow test-mode 42
si dupa imediat codu cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista si cod pentru flow si se scrie la chat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai multi de aici habar nu aveti despre jocu asta... Exista coduri si pentru flow si pentru gems trebuie sa stiti cum sa le cautati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce handicapati! la level 79 sa nu-ti fi bagat niciodata codurile pentru flow?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Stefanel Ovidiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie test-mode 42 apoi astepti putin si scrii cryptobilogist

| DubstepQueen a răspuns:

Numele meu este bad girl 123 si sunt deocamdata la nivelul 15(abia am inceput sa il joc).

| sorin579 a răspuns:

Salut, da exista 2 coduri si trebuie sa le bagi in bara unde vorbesti
sunt:test-mode 42 si cryptobiologist le bagi pe rand
si numele meu pe ourworld este sorin579 de nivel 49
spune-mi te rog numele tau pe ourworld si de ce level esti

| DeeaAndreea2000 a răspuns:

Exista, numele meu : Diva Delia

| deewtzycka a răspuns:

Ai primit raspunsu
si numele meu pe ow e sherlyn gonzalez :d

| Cocos_Bianca_1995 a răspuns:

Da exista cele scrise mai jos si eu am incercat mai de mult

| EllaKP a răspuns:

Hey, numele meu pe our este Dutzi.

| robe100 a răspuns:

crystallinities un cod i asta care l-am sc cu crys si al doilea cod i test-mode 42 si le bagi acolo unde vb numele meu de pe ow ii robe100

| crissmy a răspuns:

Nu este da as fi vrut laughing

| ana123_1802 a răspuns:

Ba da exista eu stiu vre 10 codui bagati-ma si o sa vi la spun numele meu pe ow este ana916

| Adde_5455 a răspuns:

Ba da estewinking

| lari2002 a răspuns:

Eu ma numesc pe ourworld GgsevK

| AndreeaDeeaXd a răspuns:

Pisi Ioana123

| crystyan_5223 a răspuns:

Ba exista il scrii pe bara unde vorbesti scrii prima data test-mode 42 si apoi cryptobiologist

| DeMi CeA Cu InImIoArE a răspuns:

Merge codul daca vreti sa stiti pentru flow...nestiutilor! felicitari pentru cel care a luat premiu! Il felicitwinking! Dau fu nditza!big grinXD

| YounGer a răspuns:

Codul de flow este: Test-mode 42 il scrii pe spatiul de scris si dupa scrii repede cryptobiologist! Nu uita, codul se introduce o data pe zi! Numele meu este: Rouzy123

| xAniMeee a răspuns:

Da,exista...sunt multe coduri, cum ar fi:
crystalyntyes
test mode-42
cryptobiologist
De ce zboara vacile noaptea?
Exista si coduri in engleza cum ar fi:
It's full of stars.
So long and thanks for all the fish.
Life, the universe and everything.
I'm going outside now.
Daca vrei mai multe coduri de flow, cauta pe net.
Si codurile de flow le scrii aolo unde vorbesti.

| MadaFX a răspuns:

Euuuu is frumusica111...

| cris_3309 a răspuns:

Este test-mode 42
cryptobiologist

| cris_3309 a răspuns:

Este test-mode 42 cryptobiologist numele meu la our este : selenacristina

| cris_3309 a răspuns:

Normal ca exista ...acolo unde vb scrii test-mode 42 dai enter si tot acolo scrii cryptobiologist eu sunt la nivelul 100 si exista coduri pentru gems, flow, bani

| zxpatryxz a răspuns:

Exista apesi jos in bara de langa miscari. apoi scrii test-mode 42 dai enter apoi scrii cryptobiologist ai apesi din nou enter si nu primesti 10 flow in fiecarez ii primesti tot mai mult.

| David10 a răspuns:

Scrii our world test mode 42 si dai pe primul site si acolo iti scrie ce trebuie sa faci.Mult noroc!

| David10 a răspuns:

Scrii our world test mode 42, dai enter si dai pe primul site si acolo iti zice ce trebuie sa faci.Mult noroc!