| blablablalba a întrebat:

Pe ourworld exista coduri pentru flow? Daca sunt unde le bag? Cine vrea sa fim prieteni sa-si lase numele de pe ow...thxx!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista ...colo unde scrii sa vorbesti cu altii scrii test-mode 42, apoi dai enter si dupa aia scrii tot acolo cryptobiologist

196 răspunsuri:
| David10 a răspuns:

Da am ca trebuie sa faci asta si apoi asta

| XxourworldXx a răspuns:

Este cod pentru flow scrie unde vorbesti cu prieteni pe test-mode 42 dupa aceia scrie tot acolo cryptobiologist sa vedetiwinking

| XanonimX_2730 a răspuns:

Da exista cod pentru flow scrii acolo unde vorbesti test-mode 42 dai enter dupa aia scrii tot acolo cryptobiologist, il poti folosi o data pe zi si iti da 10 flow

| Anne_5795 a răspuns:

DA exista dar nu inteleg... daca unul a spus codul dc se baga si altii sa il repete de 1000000 de ori?

| Anne_5795 a răspuns:

Exista si cod de gems dar codul de gems il poate baga doar un copil istet deoarece trebuie sa isi instaleze TOLBARUL acolo scrie codul de gems care apare o data pe saptamana!

| dani_4007 a răspuns:

Ba,da exista cod dar pentru flow ci nu pentru gems.Cei care au zis ca exista cod pentru gems cred ca nu s-au jucat ourworld dar isi dau si ei cu parerea

| ramonyka a răspuns:

De fapt Gabrielei cred ca i-a fost foarte greu sa traga flow pentru level up chiar exista cod pentru flow, da Acolo in dreapta jos spatiul acela mititel unde vorbim cu totii acolo scrii:test-mode 42 dai enter si imediat scrii cryptobiologist si la 2 secunde o sa iti dea un numar de flow, iar daca ai grija sa iti faci asa in fiecare zi, o sa iti dea din ce in ce mai multi flow, de exbig grinaca mie mi-a dat azi 32 de flow ceea ce este adevarath ca sunt la level 18 si imi trebuie 68 de flow ca sa fac level up maine o sa imi dea 35, si poimaine 38 si tot asa in fiecare zi din 3 in 3 eu acum tot caut si mai sper ca mai exista si alte coduri in afara de acesta pentru flow dar nu cred, oricum sper ca ti-am fost de ajutor love si numele meu pe our este ramonyckha sa nu te sperii de imbracamintea mea stiu ca e urata dar eu pastrez banii si gemsurile si la un level mai ridicat o sa o fac mai frumoasa ciao ne auzim pe our

| onic a răspuns:

Este cod pentru trecut jocuri da pentru flow nu stiu da ca este happyhappyhappyma cheama:onic2009 pe ourworld

| onic a răspuns:

Nu stiu daca exista cod de flow dar exista de trecut jocuri pe mine ma cheama:onic2009 pe ourworld.Id meu de mess e onic_nebunik

| angel_9646 a răspuns:

Rytryt

| rapperu111 a răspuns:

Exista bagi unde scrii ce faci... bagi test-mode 42 dupa aia cryptobiologist

| QWE a răspuns:

Da... exista cod pentru flow pe ow mi l-a aratat o prietena
sunt multi care nu stiu daca intati pe acest sait ''coduri flowr ow'' gasi din mesaje celor care au trimis codul test-mode 42 sau cryptobiologist sc unde vb

| Adryanna_8782 a răspuns:

Ba exista il bag in fiecare zi e test-mode 42 si dupa aia cryptobiologist am lv 35 si merge mereu a mers tongue

| zuzuka_8652 a răspuns:

Me smug zuzuka

| XxXLollYxxxPOPXXx a răspuns:

POi. existabig grin test-mode 42 apesi enter apoi...scrii cryptobiologist(astea se scriu unde...scrii pe chathee hee

| SmechieR a răspuns:

Daca vri sa faci flow mai repede doar cauta coduri gems si ia-ti lucruri cu bost
sau sa te invat o chiestie:sus la adresa site-ului scrie http://web2.ourworld.com/ow/members/?env=home sau http://web2.ourworld.com/ow/members/?env=OurWorld tu doar trebuie sa stergi home sau OurWorld si sa scrii facebook
iti va adauga 100 bost