| blablablalba a întrebat:

Pe ourworld exista coduri pentru flow? Daca sunt unde le bag? Cine vrea sa fim prieteni sa-si lase numele de pe ow...thxx!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista ...colo unde scrii sa vorbesti cu altii scrii test-mode 42, apoi dai enter si dupa aia scrii tot acolo cryptobiologist

195 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista trebuie sa scrii our world test mode 42 pui pe primul site si iti scrie pe site ce trebuie sa faci

| David10 a răspuns:

Scrii our world test mode 42 si dai pe primul site si acolo iti scrie ce trebuie sa faci.Mult noroc!

| David10 a răspuns:

Scrii our world test mode 42, dai enter si dai pe primul site si acolo iti zice ce trebuie sa faci.Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie alecs303 eu sunt din bacau si am level 23

| David10 a răspuns:

Da am ca trebuie sa faci asta si apoi asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da le bagi unde scrii codul ii test-mode 42 cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt scrie test-mode 42 si ii dai entar si dupa aia scrii cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine.Codul pentru flow il scrii unde vorbesti cu oamenii iar el se numeste:test-mode 42. Dar iti creste cam putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NORMAL CA EXISTA laughing E ASA:test-mode 42 apoi da scii asta la chat, apoi dai enter apoi mai scrii dupa aia cryptobiologist si iti da flowtongue tongue tongue numele meu este XXxbiancutzaxXX big grin

| sorin579 a răspuns:

Salut, da exista 2 coduri si trebuie sa le bagi in bara unde vorbesti
sunt:test-mode 42 si cryptobiologist le bagi pe rand
si numele meu pe ourworld este sorin579 de nivel 49
spune-mi te rog numele tau pe ourworld si de ce level esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Catalina si da exista bagi acolo unde dai sa scrii di teci : test-mode 42 apoi dai enter si iar scrii cryptobiologist apoi dai enter si le bagi zilnic si iti da mai multe flowuri pana la 100 pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista cod.Scrii la cheat test-mode42 si dai enter. Apoi scrii scryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alecs 303 vezi ca sunt din bacau Romania pe tine te cheama xxmryxx pe ourworld

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te imbraci pe ourworld?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le bagi acolo unde vorbesti cu prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu am tot incercat sa scriu acolo unde vb test-mode42 enter si dupa cryptobiologist da sa mor eu ca numi merelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitati cod pentru flow test-mode 42
si dupa imediat codu cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista si cod pentru flow si se scrie la chat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai multi de aici habar nu aveti despre jocu asta... Exista coduri si pentru flow si pentru gems trebuie sa stiti cum sa le cautati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce handicapati! la level 79 sa nu-ti fi bagat niciodata codurile pentru flow?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Stefanel Ovidiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie test-mode 42 apoi astepti putin si scrii cryptobilogist

| cris_3309 a răspuns:

Este test-mode 42
cryptobiologist

| cris_3309 a răspuns:

Este test-mode 42 cryptobiologist numele meu la our este : selenacristina

| CodRiNitu a răspuns:

Bune codurile! multumesc all!

| XanonimX_2730 a răspuns:

Da exista cod pentru flow scrii acolo unde vorbesti test-mode 42 dai enter dupa aia scrii tot acolo cryptobiologist, il poti folosi o data pe zi si iti da 10 flow

| Adryanna_8782 a răspuns:

Ba exista il bag in fiecare zi e test-mode 42 si dupa aia cryptobiologist am lv 35 si merge mereu a mers tongue

| zuzuka_8652 a răspuns:

Me smug zuzuka

| Anne_5795 a răspuns:

DA exista dar nu inteleg... daca unul a spus codul dc se baga si altii sa il repete de 1000000 de ori?

| Anne_5795 a răspuns:

Exista si cod de gems dar codul de gems il poate baga doar un copil istet deoarece trebuie sa isi instaleze TOLBARUL acolo scrie codul de gems care apare o data pe saptamana!