| blablablalba a întrebat:

Pe ourworld exista coduri pentru flow? Daca sunt unde le bag? Cine vrea sa fim prieteni sa-si lase numele de pe ow...thxx!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista ...colo unde scrii sa vorbesti cu altii scrii test-mode 42, apoi dai enter si dupa aia scrii tot acolo cryptobiologist

195 răspunsuri:
| Adde_5455 a răspuns:

Ba da estewinking

| dani_4007 a răspuns:

Ba,da exista cod dar pentru flow ci nu pentru gems.Cei care au zis ca exista cod pentru gems cred ca nu s-au jucat ourworld dar isi dau si ei cu parerea

| angel_9646 a răspuns:

Rytryt

| SmechieR a răspuns:

Daca vri sa faci flow mai repede doar cauta coduri gems si ia-ti lucruri cu bost
sau sa te invat o chiestie:sus la adresa site-ului scrie http://web2.ourworld.com/ow/members/?env=home sau http://web2.ourworld.com/ow/members/?env=OurWorld tu doar trebuie sa stergi home sau OurWorld si sa scrii facebook
iti va adauga 100 bost

| zxpatryxz a răspuns:

Exista apesi jos in bara de langa miscari. apoi scrii test-mode 42 dai enter apoi scrii cryptobiologist ai apesi din nou enter si nu primesti 10 flow in fiecarez ii primesti tot mai mult.

| MadaFX a răspuns:

Euuuu is frumusica111...

| XxourworldXx a răspuns:

Este cod pentru flow scrie unde vorbesti cu prieteni pe test-mode 42 dupa aceia scrie tot acolo cryptobiologist sa vedetiwinking

| EllaKP a răspuns:

Hey, numele meu pe our este Dutzi.

| cris_3309 a răspuns:

Normal ca exista ...acolo unde vb scrii test-mode 42 dai enter si tot acolo scrii cryptobiologist eu sunt la nivelul 100 si exista coduri pentru gems, flow, bani

| DeeaAndreea2000 a răspuns:

Exista, numele meu : Diva Delia

| Cocos_Bianca_1995 a răspuns:

Da exista cele scrise mai jos si eu am incercat mai de mult

| xAniMeee a răspuns:

Da,exista...sunt multe coduri, cum ar fi:
crystalyntyes
test mode-42
cryptobiologist
De ce zboara vacile noaptea?
Exista si coduri in engleza cum ar fi:
It's full of stars.
So long and thanks for all the fish.
Life, the universe and everything.
I'm going outside now.
Daca vrei mai multe coduri de flow, cauta pe net.
Si codurile de flow le scrii aolo unde vorbesti.

| YounGer a răspuns:

Codul de flow este: Test-mode 42 il scrii pe spatiul de scris si dupa scrii repede cryptobiologist! Nu uita, codul se introduce o data pe zi! Numele meu este: Rouzy123

| DubstepQueen a răspuns:

Numele meu este bad girl 123 si sunt deocamdata la nivelul 15(abia am inceput sa il joc).

| lari2002 a răspuns:

Eu ma numesc pe ourworld GgsevK