| anonim_4396 a întrebat:

Salut care joaca metin2 mondial ultra fun? plzzz am nevoie de ajutor l-am istalat si tot nu pot intra in el nu stiu de ce imi zice urmatoarele lucruri:Impossible the lancer le fichier executable! MondialMt2. exe, plzz care stie sa scrie sau sa-mi zica la id:paul_hp7@yahoo.com multumesc.

74 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai clic dreapta dai DROP si iti va mere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi puteti da si mie site de unde sa imi fac cont? ca metinu` il am in pc mersi anticipat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am windos 7 profesinal merge mondial pe acest windos?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se incarca greu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu sti nu sti n-am ceti face laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi apare ecsh lors la conecxions si nu-mi merge ce sa fac?

| david31tare a răspuns:

Lam luat ieri da nu merge ch id davidutsu@yahoo.com

| VladBossuletz a răspuns:

Intra pe mondail mt 2 exe

| andrei345_8133 a răspuns:

Eu ma joc de vreo 1 luna

| LanGooP a răspuns:

Asa am patit si eu am descarcat metin mondial vechiul, ala nu mai este bun lau stricat, iti dau un site unde poti lua metinul cel nou:http://mondialmt2.com/ultra/

| myhaytza96 a răspuns:

Din ce cauza nu merge sa te loghezi pe ch? rasp pls!

| smecherul22222 a răspuns:

Eu stiu dar tu spune-mi cum descarc metin2 mondial

| edi_1851 a răspuns:

Eu am avut 2 conturi pe mondialmt2 dar nu mai pot intra pe joc

| al1402su a răspuns:

Cum il descarc