| anonim_4396 a întrebat:

Salut care joaca metin2 mondial ultra fun? plzzz am nevoie de ajutor l-am istalat si tot nu pot intra in el nu stiu de ce imi zice urmatoarele lucruri:Impossible the lancer le fichier executable! MondialMt2. exe, plzz care stie sa scrie sau sa-mi zica la id:paul_hp7@yahoo.com multumesc.

74 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai incercat sa iei versiunea noua? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi fac cont pe ultra fun?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai dai iar pe mondialmt2 si iti apare in stang o imagine si dai pe ia si te intreaba daca vrei sa se incarce mai repede dai cativa euro apoi mai jos se incarca ceva si astepti pana se incarca apoi dai pe el si l-ai luat

| razvygab a răspuns:

Heey mie imi zice Echer lors de la connexion...PLSSS ajutor id:johncenaj36

| razvygab a răspuns:

Mie imi apare Echer lors de la connexion... ajutor id:johncenaj36

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma e sv OFF sau e ceva probleme la SV ca am intrat pe site si zicea ceva de o eroare. Mie imi scrie Echer lors de la connexion... ajutor id:johncenaj36

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai da normal ca zice asta! pentru ca depinde de capacitatea calculatorului si de memoria lui! eu am calculator cu 10 jocuri in el si mi sa incarcat metin2 mondial in mai putin de 3 min depinde de memoria calculatoruluiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate si eu am nevoie de ajutor nu stiu ce s-a intamplat s-a inchis sau nu stiu ca ultra fun server toate ch-urile sunt ofline adica spune ca nu au semnal care ma poate ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi zice ca nu am semnal "No Signal" pfff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E usor decew nu-ti merge nu ai destul loc in calculator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai fa-ti cont pe metin2mondial si joacate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mergea metin2fun normal inainte?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care imi da si mie un cont pe ultra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu imi merge stiti vreun site de sa imi dai sa donwloadez si eu ultra fun?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma dar dc este inchis serveru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Teau conectat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru esti prost
na deschis GM serveru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall am si eu o problema la mondial mt2 intru in el pe ultra fun ch1 scriu id si pass si dupa aia imi iese de pe el si imi apare o eroare cu semnul intrebarii tot e numai semnul intrebarii oare de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cand vreau sa-mi fac cont parca isi tot da refresh pagina si eu ia de la inceput
nu stiu de ce help me

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri acolo unde l-ai instalat si dai pe mondialmt2exe dar sa ai grija cum dai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut am o intrebare : vreau sa-mi instalez Metin2Mondial dar nu stiu de unde. Cine imi poate zice site-ul va rog mult?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu

pai stergel si mai dai odata instal! 111111
pampalaule! 1!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai calculatoru prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei sal eu intru am cont am tot ce-mi trebuie dar imi zice verifiez vos acces ce inseamna ce trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu l-am luat pe data de 03. 02. 2011 si nu stiu dc nu merge, nici ultra fun, nici fun zice NoSingal la toate ch ma puteti ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luatimi id waxy_waxys01 si va invat cum sa descarcati jocul oooo si imi face cineva un ocnt am joku dar nu cont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ti merge doarece calculatorul n-are indox bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine cand vreausa intru in el sa fac cont pune?

| rares12345 a răspuns:

Imposibil de a lansa fişierul executabil!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu mi l-am descarcat acum si imi scrie asa:To run this aplication, you first must install one of the following versions. NET Framework:
v4. 0. 30319
Contact your application publisher for instructions about obtaining the appropiate version of the. NET Framework.