| anonim_4396 a întrebat:

Salut care joaca metin2 mondial ultra fun? plzzz am nevoie de ajutor l-am istalat si tot nu pot intra in el nu stiu de ce imi zice urmatoarele lucruri:Impossible the lancer le fichier executable! MondialMt2. exe, plzz care stie sa scrie sau sa-mi zica la id:paul_hp7@yahoo.com multumesc.

74 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate si eu am nevoie de ajutor nu stiu ce s-a intamplat s-a inchis sau nu stiu ca ultra fun server toate ch-urile sunt ofline adica spune ca nu au semnal care ma poate ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi zice ca nu am semnal "No Signal" pfff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E usor decew nu-ti merge nu ai destul loc in calculator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai fa-ti cont pe metin2mondial si joacate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mergea metin2fun normal inainte?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care imi da si mie un cont pe ultra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu imi merge stiti vreun site de sa imi dai sa donwloadez si eu ultra fun?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma dar dc este inchis serveru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Teau conectat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru esti prost
na deschis GM serveru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall am si eu o problema la mondial mt2 intru in el pe ultra fun ch1 scriu id si pass si dupa aia imi iese de pe el si imi apare o eroare cu semnul intrebarii tot e numai semnul intrebarii oare de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cand vreau sa-mi fac cont parca isi tot da refresh pagina si eu ia de la inceput
nu stiu de ce help me

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri acolo unde l-ai instalat si dai pe mondialmt2exe dar sa ai grija cum dai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut am o intrebare : vreau sa-mi instalez Metin2Mondial dar nu stiu de unde. Cine imi poate zice site-ul va rog mult?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu

pai stergel si mai dai odata instal! 111111
pampalaule! 1!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai calculatoru prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei sal eu intru am cont am tot ce-mi trebuie dar imi zice verifiez vos acces ce inseamna ce trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu l-am luat pe data de 03. 02. 2011 si nu stiu dc nu merge, nici ultra fun, nici fun zice NoSingal la toate ch ma puteti ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luatimi id waxy_waxys01 si va invat cum sa descarcati jocul oooo si imi face cineva un ocnt am joku dar nu cont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ti merge doarece calculatorul n-are indox bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine cand vreausa intru in el sa fac cont pune?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu mi l-am descarcat acum si imi scrie asa:To run this aplication, you first must install one of the following versions. NET Framework:
v4. 0. 30319
Contact your application publisher for instructions about obtaining the appropiate version of the. NET Framework.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai clic dreapta dai DROP si iti va mere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi puteti da si mie site de unde sa imi fac cont? ca metinu` il am in pc mersi anticipat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am windos 7 profesinal merge mondial pe acest windos?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se incarca greu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu sti nu sti n-am ceti face laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi apare ecsh lors la conecxions si nu-mi merge ce sa fac?

| LanGooP a răspuns:

Asa am patit si eu am descarcat metin mondial vechiul, ala nu mai este bun lau stricat, iti dau un site unde poti lua metinul cel nou:http://mondialmt2.com/ultra/

| VladBossuletz a răspuns:

Intra pe mondail mt 2 exe