| Joker3134 a întrebat:

Pentru indisciplina la locul de munca gen 3 absente nemotivate, nu mai poti da la armata/politie?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există așa ceva

| Raducons a răspuns:

Poti sa dai nu vad legatura, doar nu ai omorat pe nimeni nu?
Daca ai lipsit trei zile de la munca nu ti-a platit, deci ai platit intr-un fel abaterea.

| Ssssmokin a răspuns:

Ce treaba are locul de munca cu armata/politia? Nu este nicio problema.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu are nici o legatura. Daca aveai dosar penal atunci.

Răspuns utilizator avertizat
| Raducons a răspuns (pentru Joker3134):

Nu conteaza decat pentru tine, nu iti face griji,

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Pt ce zici tu acolo poti sa dai linistit in politie sau in armată. Daca ai cazier nu ai cum sa dai nici in armata nici politie

Răspuns utilizator avertizat
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Joker3134):

Hai sa te încât cv : Du-te frumos la politie si scoateți cazierul. E gratis mai nou din cate știu. Daca scrie acolo ca esti înscris in cazierul judiciar nu poti sa dai. Simplu.

Răspuns utilizator avertizat
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Joker3134):

Buna dimineata pufuleț rolling on the floor tot in România trăiești, nu te-ai teleportat peste noapte in alta.