| vanessa20 a întrebat:

Vanessa Hudgens a pozat goala?

Răspuns Câştigător
| ramona22 a răspuns:

Aaa nu, doar ca i sau furat nste poze de pe calculator in care ia era imbrcata in lenjerie si o poza cu sani gol

105 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pe net am vazut poze cu ea doar in lenjerie... deci nu cred ca a pozat goala. Si chiar daca ar fi facut-o, acum regreta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa nu....doa in lenjerie intima iar un amic le-a postat pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da, nu se stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
http://www.apropo.ro/......to-2808913

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poza fara CENZURA! http://www.totallycrap.de/galleries/galleries_vanessa_hudgens_nackt/. papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daq... dar trebuie ei...fiecare are viata ei...si app pentru unii din care au dat rasp prosti sunteti voi nu eawinking...fraierilor...winking...are si ea viata ei personala...winking... oricum tot fana sunt dar si a lui ashley e o skumpa:X:X...te.am popat a. u :X:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea vanessa poate ca a pozat nud dar ori cum si ashley pozeaza si pe ia nu o aca nm nu-i adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu stiu ce a fost in capul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a pozat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi facut si asta multe in viata ei ...cu siguranta are un trecut negru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu, cum asa? cum a spus "ramona22"! asa zic si eu si stiam asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.showbiz.ro/......-baie-poze intra si o sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

au aprut din nou niste poze in popcorn cum ca vanesssa Hudgens a pozat din nou goala si au fost gandite pentru zac efron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a pozat ...Nu trebuia sa faca acele poze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiti ca Vanessa si Zac ze vor casatori in anil 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca da sau poate ca nu numai ea stie asta sau poate ca mai stiu si altii dar nu vor sa dezvaluie acest lucrubig grinparerea meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Her cousin and her century is posted. i think it's time to find out the truth.she wanted to post and blame others.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar am vazut poze cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate s-a facut de ras era o fata cuminte asa o stiam eou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu a pozat goala vanessa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ea a pozat goala am vazut pozele intr-o revista, nu o credeam ca o sa ne dezamargeasca pe toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Vanessa Hudgens a pozat nud, dar pozele erau pentru Zac Efron iar un asa zis prieten le-a postat pe net.Am auzit ca Vanessa se va casatori cu Zac... sper sa treaca cu bine de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Vanessa Hudgens a pozat goala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vanessa tu esti preferata mea aktoare din hsm si nu conteaza cai pozat goala nu conteaza ce spun alti si conteaza ce spui tu ciaooo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur! s-a vazut cand facea sex cu Zac Enfron!