| vanessa20 a întrebat:

Vanessa Hudgens a pozat goala?

Răspuns Câştigător
| ramona22 a răspuns:

Aaa nu, doar ca i sau furat nste poze de pe calculator in care ia era imbrcata in lenjerie si o poza cu sani gol

104 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am vazut-o si chiar era goala, uitati-va mai bine la poze si o sa vedeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred. Nu o prea simpatizez pe vanessa prea mult, dar nu cred ca ar face asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Vanessa Hudgens a pozat goala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea erau POZE PERSONALE un asa numit prieten. i lea postat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a pozat in revista popcorn! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nebuna fata ajta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit intr-o revista si am vazut multe poze si stiu toti ca Vanessa pozeaza goala in reviste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e acest prieten si ce poze intime poate sa-si faca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu asa am vazut ca era goala pentru zac ca sa se impace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A facut ceva trasnet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuia sa te pozezi in halul acesta dc te-ai pozat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu cred ca este ea in pozele alea:O:O dar totusi poate e chiar ea.Este o fata super cu o voce de milioane si nu cred ca ar face ea asa ceva.Cred ca paparazii astia sau poate un dusman de-al ei a facut astano talking nu's de acord cu cine a facut asta.Mai bine ar lasa-o impace. Sa nu se mai bage in viata ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...am vauzt ca a pozat esti sexy fato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaa, oameni buni a pozat si va mai poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA...hello uitatziva la poze ca ea'h goala e sokant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap asta e adevarul a pozat goala dar numai pentru iubi lui(zac)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat avea niste poze intime si un prieten i le-a furat si lea postat pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si o poza in care e fara lenjeria intima! Cautatzi pe net si gasitzibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a facut asta niciodata. ea este cea mai corecta persoana pe care o stiu.nu mai credeti astfel de prostii.sunt false in totalitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este super tare si cea mai frumoasa din lume ma bucur de ea succes ii viata cu mult drag daniela i love
e haioasa
si foarte tare te iubesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a pozat complet goala asta e linkul http://www.myidol.ro/......urand.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, a pozat complet goala uitati linkul http://www.myidol.ro/......urand.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.xvideos.com/......l_musical_ uitati ma aicea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a pozart nu stiu cum a avut curaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A pozat nud am vazut eu o poza pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a pozat nud si are foarte multe poze postate, iar pozele erau pentru zac efron, logodnicul ei, voia sa i le faca cadou cu oacazia celui deal 3 lea an impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
a pozat
chiar si ea a recunoscut http://www.apropo.ro/......to-2808913
si am auzit la Tv ca va aparea nud in filme :O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred