| vanessa20 a întrebat:

Vanessa Hudgens a pozat goala?

Răspuns Câştigător
| ramona22 a răspuns:

Aaa nu, doar ca i sau furat nste poze de pe calculator in care ia era imbrcata in lenjerie si o poza cu sani gol

104 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal tu esti prosta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. s-a pozat singura sa-l impresioneze pe zac efron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| catutza1 a răspuns:

Da.idioata...Imi place f mult de ea dar vad ca e o badaranca http://www.showbiz.ro/......-baie-poze

| sellygomezfan a răspuns:

Da
a pozat
chiar si ea a recunoscut http://www.apropo.ro/......to-2808913
si am auzit la Tv ca va aparea nud in filme :O

| Regina23 a răspuns:

Da a pozat pentru ca a fost platita (mi-a zis o prietena

| Regina23 a răspuns:

Hmmmmmmm pai a pozat daca nu ma crezi iti arat :http://www.procinema.ro/......-pozat-nud

| monica_3752 a răspuns:

Trabuie sa va dau mura-n gura cautati pe net si da a pozat goala e una in care era goala de tot da nu mai e era pe siteul www.zacefronfan.org!

| miley_2907 a răspuns:

Aaaaaaaaaaa nu doar ca niste hacheri iau furat poze din calc si era dezbracata acolo happy

| bya_7015 a răspuns:

A fost inselata...ala care lea pus pe net si-a luat bani buni pe poze asta e clar...

| bya_7015 a răspuns:

E clar k a fost inselata...ala care a publicat pozele si-a scos bani pe ele...