| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre partitudul AUR, este legal moral din punct de vedere democratic?
A profitat de disperarea oamenilor cauzata de pandemia asta La fel cum Hitler a profitat de criza economica a Germaniei?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

"La fel cum Hitler a profitat de criza economica"

fix, exact.

in toate perioadele grele ale societatii se ridica extremistii

68 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns (pentru T0T):

Nu era un membru oarecare, era cap de lista pentru parlamentare individul inculpat intr-un dosar pentru crime impotriva umanitatii. De faptul ca neaga existenta virusului si indeamna oamenii sa mearga sa pupe cadavre fara sa poarte masca, ce parere ai?

| T0T a răspuns (pentru aXy99):

Cine? Dacă este așa, am o părere proastă, evident.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Extremist e cand ai o evidenta in fata? gen furaciunile psd-ului. Am exagerat cu faptul ca nu ar trebui sa ai drept la vot daca esti psd-ist, dar totusi...decat sa nenorocesti tara mai bine stai acasa.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și de unde știi că pnl nu va continua să o nenorocească? Ai primit această mare siguranță? Dacă se întâmplă? Te vei simți vinovat pentru tot restul vieții sau vei spune că nu te așteptai și că nu aveai de unde să știi? Fii sincer.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Daca o vor face e simplu, imi voi pierde toata increderea si voi spera sa gasesc peste 4 ani alt partid mai decent cu care sa votez.

| aXy99 a răspuns (pentru T0T):

Partidul AUR. E plin internetul de videoclipuri cu ei...

| iusarneim2004 a răspuns:

Salut! Pai ce parere sa am. partidul AUR vor sa interzica folosirea tampoanelor la femei, deoarece ei considera ca menstruatia e doar un moft. Fa ti si tu o parere cu asta! happy

| Mosotti a răspuns:

Parere proasta am, sunt cam nazisti baietii "nationalism", "familie clasica doar", suna a nazism, adica rasism si anti LGBT.
Vor si ei sa se imbogateasca, asta e, au incercat. Deci tot partid de dreapta care nu are treaba cu oamenii de rand.

Da, a profitat ca si Hitler.