| LisaJulie a întrebat:

Deci Diana Sosoaca nu mai are nicio șansa sa candideze la prezidențiale oficial?

12 răspunsuri:
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Oricum nu avea nici o șansă!

| J0B0MAT a răspuns:

Pare că nu. Pare că ăștia dau și schimbă legi peste noapte după bunul plac.Și nu, nu o susțin pe Șoșoacă niciodată, însă mi se pare că România se îndepărtează din ce în ce mai mult de ideea de democrație. Dacă nu scăpăm de PSD, PNL, Aur, va fi din ce în ce mai rău.

| MistarGoGu a răspuns:

Comanda pentru președinte A FOST DATA DEJA de la Washington sau Bruxelles! Așteptăm doar ' regia ' ieftina de la Bucale = votul pentru poolimea contribuabila cu taxe

| kalasnicov22 a răspuns:

Cred ca s-a impus o limita la greutate.

| romeo78 a răspuns:

Nu, nici o șansă! Peste 4 ani, numai dacă scapă ieftin după dosarul deschis de procuratură pentru ce a vorbit live, după decizia CCR și plângerea comunității evreiești, căci mi se pare că și ei i-au făcut o plângere.
E o vorbă românească: gura bate curul!
Dacă, nu a știut să stea cuminte verbal, în ultimii 4 ani, știind că vrea să candideze la președinția României, cine este de vină?
Azi, i-a venit și prima sancțiune de la UE, pentru circul din iulie. Dacă nu se potolește, nici acolo, cei de acolo o trimit pachet acasă, înainte de terminarea mandatului!

| LisaJulie explică (pentru MistarGoGu):

Mircea Geoana?

| MistarGoGu a răspuns (pentru LisaJulie):

A mai dansat ala de fericire acum câțiva ani și dimineața s-a trezit cu marinaru pe fotoliul de la Cotroceni!
Vom vedea.

| MistarGoGu a răspuns (pentru LisaJulie):

Toată clasa politica din România este o latura de dat la porci! Dacă ești prea tânără și nu te-ai convins... urmează!

| eliancodrut a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ai dreptate: sa scapam de ei ca doar cer respectarea legilor, astazi cand extremismul creste in uropa. Ca doar asa au ajuns la putere Hitler si Musolinii.
Cata lipsa de cultura politica si istorica. Democratie nu inseamna extremism si anarhie.

| ioana748 a răspuns:

Nu mai are nici o sansa si oricum nu ajungea in turul doi.

| LisaJulie explică (pentru MistarGoGu):

Si ce fel de persoana a fost comandata?