| realitatea.net a întrebat:

Gigi Becali nu poate parasi tara. Cum comentati?
(detalii aici http://www.realitatea.net/......42472.html )

67 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gigi Becali nu poate parasi tara. Foarte bine. Legea e si pentru Becali. Imi pare rau de fapt ca am ajuns sa postez pe o tema care-l include pe Gigi Becali, fiindca pana la urma, noi spectatorii circului la nivel national l-am facut pe Becali celebru.Si orice eveniment care include numele de Becali ne-a atras atentia si nu ne-am zis niciodata ca nu e bine sa ii mai acordam atata atentie.De ce cand schimbam canalele ne-am oprit sa ascultam un semi-analfabet cu bani palavragind la t. v? Oamenii ca Becali, Magda Ciumac si Oana Zavoranu au ajuns celebri numai din cauza noastra. Haideti sa lasam loc oamenilor cu adevarat valorosi sa iasa in fata si sa nu mai dam nastere altor vedete de mahala. Ce exemplu sa iau eu cand ma duc pana la un vecin sa imprumut ceva si el, care a trecut cu 30 de ani mai mult prin viata decat mine, rade cu pofta si devoreaza idiotenia acestui personaj? Oameni buni, spuneti stop si nu mai dati oricat de mica atentie acestor personaje, fiindca acele 10 minute pe care le petreceti ascultandu-i la t. v. ii fac de fapt celebri. Asa am uitat de ratiune incat noi astazi de fapt ne punem problema daca a fost Becali arestat pe nedrept sau nu, daca e corecta interdictia care i s a dat...Pff. Gigi Becali trebuia arestat de 15 ani de zile de cand a inceput sa-i fie mediatizata gogomania si asta o stim cu totii numai ca ati zis "ia sa vad ce mai zice si asta " uitand de fapt cine e cu adevarat Becali si unde le este cu adevarat locul oamenilor de valoare. La randul meu am facut o greseala fiindca am acordat atentie acestui personaj.
Treziti-va oameni!

Andrei, 15 ani, Buzau

| catalina7 a răspuns:

Este o tampenie mare, mare, mare. Sa fie lasat in pace, domnilor. Ar fi bine sa va concentrati atentia asupra celor care fac rau; tot felul de infractori si de persoane de rea credinta...Becali e cu treburile lui si chiar se si zbate pentru tara asta. Probabil din acest motiv, vreti sa-l tineti legat...

| PAULsighet a răspuns:

Cel mai bun comentariu,, Traim in Romania,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce Becali ar putea sa paraseasca tara daca are interdictie?! Sau pentru unii legea este altfel?! Mi se pare corecta decizia judecatoreasca si pana la solutioanarea cazului in speta e cazul ca si cei mai bogati sa stea alaturi de noi ceilalti, adica plebeii!

| Andreea_8014 a răspuns:

Mi se pare foarte absurd.
Nu sunt de acord cu asta
E descriminare

| Andreea_8014 a răspuns:

Mi se pare foarte absurd..
Nu sunt de acord cu asta
E descriminare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:O rolling on the floor O intrebare care nu are legatura cu noi.Este probema lui. Voi faceti stiri din orice.