| 13DoXy13 a întrebat:

Ce parere aveti despre Conecte-r si muzica lui?
Va place sau nu?
Dar cum arata?

Răspuns Câştigător
| *~naty~* a răspuns:

Ia taceti voi invidiosilor tongue conecte-r The One pe langa voi ratatii

79 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mhn24, mi-e scârbă deja că ascultă tinichele (connect-r) combinate cu aur (megadeth).

| LastChance a răspuns:

Să mă piş nu doar pe el, ci şi pe cei care îl ascultă!

| Nesquik_1900 a răspuns:

E un ţigan borât care nu ştie să facă başini la fel de tare ca mine phbbbbt

| BereLaRece a răspuns:

Cred ca tu esti singura de aici care s-a facut de ras.winking

| BOOBZen a răspuns:

La aspect:desigur foarte musculos,nu-i evident?!
La cantat:nu prea am ce sa zic,nu este genul de muzica pe care il ascult,dar,pentru un rrom am observat ca este bine crescut,ca nu este un golan cu inima de bala de capra,am vazut asta la emisiunea plasa de stele,cand i se facea farsa,el incerca sa fie bun si sa nu-i distruga inima fetei nebune(daca ati vazut episodul),cand am vazut ca este un om bun si educat,mi-am retras cuvintele,inainte cand vedeam la videoclipuri,ziceam:a,ce tip vulgar,ce nesuferit,dar asta pana sa vad ce om ca lumea este,ok,cum am spus,asta e ceea ce cred eu despre el,insa cu muzica,am mai zis,nu este genul de muzica pe care il ascult, eu ascult un singur gen de muzica, sigur cred ca iti dai seama din avatarul meu

| Tourniquet a răspuns:

Conecterlive : De ce ai mai pus intrebarea asta daca pe tine te doare fix UNDEVA (sa nu spun unde) de parerile noastre? Altu' spune ca nu-i place - ii dai stupid, altu' spune ca nu prea-i place - ii dai nefolositor, altu' spune ca e lesinat dupa Connect-R si gata inteligent, amuzant, folositor, funda...
Sa stii ca daca vroiai sa aflii parerea noastra trebuia sa le intelegi pe cele contra Connect-R si pro nu sa ii injuri. UITE : mie imi displace Connect-R! Nu ca-i rrom sau altceva, dar pur si simplu in melodiile lui nu resimt un mesaj cum resimt in rock sau alt gen muzical care-mi place. Nu-mi plac manelele astea mai nou in engleza. Prefer cantareti americani, din alta tara. Gen BoA, Metallica, Nirvana. Ultimele doua trupe sunt niste trupe bestiale. Nu prefer porcariile de Selena Gomez, Connect-R, manelisme romanesti! Pur si simplu nu-mi plac. Asta e parerea mea! straight face

| FucktheSystem a răspuns:

Sincer acum, de ce toată lumea care a dat răspunsuri contra Connecte-r a primit mesaj de la tine și eu nu? Mă simt neglijată, pe mine de ce nu mă înjuri? De ce? Ce-am făcut să merit asta?

| 13DoXy13 explică:

Continuati,continuati...

| LastChance a răspuns:

@FucktheSystem, hai să plângem.

| 13DoXy13 explică:

Ok,puteti sa plangetirolling on the floor, dar sa plangeti frumos...

| Bogdanux a răspuns:

Ba voi astia care-l idolatrizati pe Connect-r, daca chiar aveati creier trebuia sa va asteptati la raspunsuri negative, chiar daca sunt cele mai multe.

PS: Connect-r suge mult si bine, la fel si muzica lui.Cu asta ma alatur si eu celorlalti.

| FucktheSystem a răspuns:

LastChance nu mai e nevoie, am primit și eu mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place muzica lui.

| 13DoXy13 explică:

Nu mai aveti nimic de spus...pacat,ma distram de minune!rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| LadyInBlack a răspuns:

Nici eu nu am primit mesaj de la inculta asta. thinking O fi ramas fara mesaje?!

| FucktheSystem a răspuns:

Dragă conecterlive, eu am mereu ceva de spus numai că nu se găsesc oameni care vor să și asculte, crede-mă dacă spuneam eu ce cred despre Connecte-r al tau fără cenzură începeai să plângi așa că te sfătuiesc să nu mai zici că n-am ce sa zic, dacă nu zic nimic poate o zic ca să nu rănesc sentimentele unui copil de 10-12 ani îndrăgostit de o cioară borâtă.
THE END.
Vrei să îți spun mai mult?

| EVERYBODY a răspuns:

Lol, 70 de răspunsuri la o întrebare de căcat.

| mirunitza a răspuns:

Imi place enorm de mult si arata...suuuper

| 13DoXy13 explică:

Cica, Conect-R e tzigan...dar nu vb ca un tzigan(nu injura asa ca voi...),nu are un suflet rau(asa ca voi), nu se comporta ca un tzigan deci, in concluzie sunteti de 1000 de ori mai tzigan ca el, si la propriu si la figurat!

| 13DoXy13 explică:

Scuzeee..."tzigani"

| AddaXD a răspuns:

Da, imi plac melodiile. Cum arata nu imi place foarte mult, dar melodiile sunt super happy

| sabilopod a răspuns:

Se scrie conectăr.

| Bogdanux a răspuns:

@ connecterlive

Tu nu stii nimic despre mine si scoti cuvinte aiurea din geamantan? Imi pare rau despre tine atunci.

| LuYzYka a răspuns:

Pai mie imi place tot la el.:X
Imi place cum se imbraca si cum canta.
Are mult stil.RESPECT!happy
Si daca e rrom care e faza?phbbbbt Multi cantaretii sunt rromi.
Cine zice ca Connect-R nu are stil sau voce sau "mie nu imi place pentru ca e rrom" sunt niste invidiosi si retardatiwinking...din partea mea Connect-R e cel mai tare!happyhappy:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-am zis eu că ajungem la 80 de răspunsuri, mai e puținwinking. Felicitări

| Vladuthz a răspuns:

Ne-ai cerut parerea, cand ceri parerea cuiva trebuie sa te astepti atat la raspunsuri pozitivie cand si la negative, iar parerea mea este ca e un rrom borat

| Crina_8634 a răspuns:

Varza. Si *~naty~*, cu romana cred ca o duci mai bine.

| sasljllaf a răspuns:

Nu prea imi place de el are o voce cat de cat si arata ca un pudel.

| sasljllaf a răspuns:

De abia acum am vazut ce e de capu' acestui user.Mai...conecterlive vad ca te-ai indragostit de acest...Cocala-R.Asa si eu daca il insultati pe MJ va ardeam vreo doua dar nici chiar asa mai fata hăi deschide ochii si nu mai visa visuri erotice.

| PisikaNeagra a răspuns:

WoW ce raspunsuri pe aici... Nu vreau sa fiu eu aia cu nasul pe sus, dar serios...Eu pana sa nu fi vazut asta nu stiam ca e rrom. Muzica lui e buna, dar oamenii vad ca nu il prea plac pentru simplul fapt ca este rrom. Din cele cateva zeci de raspunsuri de aici vad ca sunt vreo 2 fani CONNECT-R(+eu love struck) nasol