| 13DoXy13 a întrebat:

Ce parere aveti despre Conecte-r si muzica lui?
Va place sau nu?
Dar cum arata?

Răspuns Câştigător
| *~naty~* a răspuns:

Ia taceti voi invidiosilor tongue conecte-r The One pe langa voi ratatii

79 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@PisikaNeagra,
Eu personal nu fac discriminare. Nu îl plac fiindcă se crede mare cântăreț și nu reușește să mă înduioșeze cu gesturile lui caritabile doar ca să atragă atenția și fani.
Pe lângă asta are și un dialect ciudat, aproape că asasinează limba română în unele melodii și nu cânta nimic spectaculos, cu totul comercial deci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba @conecterlive daca nu vroiai sa comentam la ce ai mai pus intrebarea? Connecter-r e un idiot ca toti ceilalti cu muzica asemanatoare. Din cauza lor se duce de rapa muzica buna romaneasca...

| Bogdanux a răspuns:

La 100 de raspunsuri ii dau lui giuly o bere! laughing

UPDATE: ba, ia gata cu raspunsurile, puneti frana.Nu vreau sa se ajunga la 100 laughing

| andru8700 a răspuns:

Normal il ador pe conecte-r, hm arata bine

| 13DoXy13 explică:

Stiti ceva...majoritatea aveti dreptate, atunci cand ceri o parere trebuie sa te astepti si la raspunsuri negative...imi pare rau!
Nu trebuia sa va insult, imi pare rau pe bune!

| giuly a răspuns:

Hai frate, raspundeti! Chiar vreau berea aia day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine că înțelegi. Mă bucur sincer.

| Șosețică a răspuns:

Abia am mai scapat de Biberonisti, acum vine natia lu' Connect-R pe noi...
Ufff, uff, uff, oare cu ce am gresit!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Sunshine, așa va fi permanent.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Mie imi place
e bine ca avem si rromi din astia
e un exemplu bun nu stiu de ce tot comenteaza astia pe aici

| sasljllaf a răspuns:

Pai tie iti place de Cocala-R pentru ca esti o vacuta ca si el tongue

| trinidad a răspuns:

Muzica e ok parca, si arata nu rau, dar prea se da mare uneori. Na, cel putin asa cred eu.

| KikiRiki98 a răspuns:

Imi plac melodiile lui, cea mai mult Ring the alarm, dar cum arata sincer nu-mi place nu stiu de cestraight face

| DragonRO a răspuns:

Ma imi place ca ii feshan si are si el ceva piese frumose. Dar Cu relatile sta prost,, Cu fetele ii Tare rusinos.

| Rapidistul a răspuns:

Fainn

| Tourniquet a răspuns:

'Ai s'te chis in freza! straight face

| CokoStar a răspuns:

Nu prea dar arată bine

| CokoStar a răspuns:

Nu prea îmi place, dar arată bine.

| timeea7 a răspuns:

Haha.ce de rasisti...inainte sa se stie ca e rrom nu zicea nimeni nimic despre muzica lui.si acum cum a spus el ca e rrom, deja rasistii incep sa-i critice muzica.vai de voi