| 13DoXy13 a întrebat:

Ce parere aveti despre Conecte-r si muzica lui?
Va place sau nu?
Dar cum arata?

Răspuns Câştigător
| *~naty~* a răspuns:

Ia taceti voi invidiosilor tongue conecte-r The One pe langa voi ratatii

80 răspunsuri:
| 13DoXy13 explică:

Stiti ce nu inteleg eu?
Cum de va iubesc parintii?

| 13DoXy13 explică:

Continuati,continuati...

| 13DoXy13 explică:

Ok,puteti sa plangetirolling on the floor, dar sa plangeti frumos...

| 13DoXy13 explică:

Nu mai aveti nimic de spus...pacat,ma distram de minune!rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| 13DoXy13 explică:

Cica, Conect-R e tzigan...dar nu vb ca un tzigan(nu injura asa ca voi...),nu are un suflet rau(asa ca voi), nu se comporta ca un tzigan deci, in concluzie sunteti de 1000 de ori mai tzigan ca el, si la propriu si la figurat!

| 13DoXy13 explică:

Scuzeee..."tzigani"

| 13DoXy13 explică:

Stiti ceva...majoritatea aveti dreptate, atunci cand ceri o parere trebuie sa te astepti si la raspunsuri negative...imi pare rau!
Nu trebuia sa va insult, imi pare rau pe bune!

| CokoStar a răspuns:

Nu prea dar arată bine

| CokoStar a răspuns:

Nu prea îmi place, dar arată bine.

| Tourniquet a răspuns:

Conecterlive : De ce ai mai pus intrebarea asta daca pe tine te doare fix UNDEVA (sa nu spun unde) de parerile noastre? Altu' spune ca nu-i place - ii dai stupid, altu' spune ca nu prea-i place - ii dai nefolositor, altu' spune ca e lesinat dupa Connect-R si gata inteligent, amuzant, folositor, funda...
Sa stii ca daca vroiai sa aflii parerea noastra trebuia sa le intelegi pe cele contra Connect-R si pro nu sa ii injuri. UITE : mie imi displace Connect-R! Nu ca-i rrom sau altceva, dar pur si simplu in melodiile lui nu resimt un mesaj cum resimt in rock sau alt gen muzical care-mi place. Nu-mi plac manelele astea mai nou in engleza. Prefer cantareti americani, din alta tara. Gen BoA, Metallica, Nirvana. Ultimele doua trupe sunt niste trupe bestiale. Nu prefer porcariile de Selena Gomez, Connect-R, manelisme romanesti! Pur si simplu nu-mi plac. Asta e parerea mea! straight face

| Tourniquet a răspuns:

'Ai s'te chis in freza! straight face

| sabilopod a răspuns:

Se scrie conectăr.

| xXGaBiXx a răspuns:

Nu-mi place nici o melodie de-al lui. si nu are voce.

| AlexyLuvvU a răspuns:

Pai...ii detest muzica, detest felul in care arata laughingiar el e...un altul plin de figuri.i s-a urcat "faima" la cap laughing

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Nu-mi place decat cum canta in unele melodii

| LuYzYka a răspuns:

Pai mie imi place tot la el.:X
Imi place cum se imbraca si cum canta.
Are mult stil.RESPECT!happy
Si daca e rrom care e faza?phbbbbt Multi cantaretii sunt rromi.
Cine zice ca Connect-R nu are stil sau voce sau "mie nu imi place pentru ca e rrom" sunt niste invidiosi si retardatiwinking...din partea mea Connect-R e cel mai tare!happyhappy:X

| Șosețică a răspuns:

Abia am mai scapat de Biberonisti, acum vine natia lu' Connect-R pe noi...
Ufff, uff, uff, oare cu ce am gresit!?

| AddaXD a răspuns:

Da, imi plac melodiile. Cum arata nu imi place foarte mult, dar melodiile sunt super happy

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Conteata ce iti place tie.

| timeea7 a răspuns:

Haha.ce de rasisti...inainte sa se stie ca e rrom nu zicea nimeni nimic despre muzica lui.si acum cum a spus el ca e rrom, deja rasistii incep sa-i critice muzica.vai de voi

| BOOBZen a răspuns:

La aspect:desigur foarte musculos,nu-i evident?!
La cantat:nu prea am ce sa zic,nu este genul de muzica pe care il ascult,dar,pentru un rrom am observat ca este bine crescut,ca nu este un golan cu inima de bala de capra,am vazut asta la emisiunea plasa de stele,cand i se facea farsa,el incerca sa fie bun si sa nu-i distruga inima fetei nebune(daca ati vazut episodul),cand am vazut ca este un om bun si educat,mi-am retras cuvintele,inainte cand vedeam la videoclipuri,ziceam:a,ce tip vulgar,ce nesuferit,dar asta pana sa vad ce om ca lumea este,ok,cum am spus,asta e ceea ce cred eu despre el,insa cu muzica,am mai zis,nu este genul de muzica pe care il ascult, eu ascult un singur gen de muzica, sigur cred ca iti dai seama din avatarul meu

| Nesquik_1900 a răspuns:

E un ţigan borât care nu ştie să facă başini la fel de tare ca mine phbbbbt

| Kittynna a răspuns:

In primul rand e Connect-R laughing si da, imi place muzica lui. Are melodii destul de faine.

| sasljllaf a răspuns:

Nu prea imi place de el are o voce cat de cat si arata ca un pudel.

| sasljllaf a răspuns:

De abia acum am vazut ce e de capu' acestui user.Mai...conecterlive vad ca te-ai indragostit de acest...Cocala-R.Asa si eu daca il insultati pe MJ va ardeam vreo doua dar nici chiar asa mai fata hăi deschide ochii si nu mai visa visuri erotice.

| sasljllaf a răspuns:

Pai tie iti place de Cocala-R pentru ca esti o vacuta ca si el tongue

| andru8700 a răspuns:

Normal il ador pe conecte-r, hm arata bine

| Vladuthz a răspuns:

Ne-ai cerut parerea, cand ceri parerea cuiva trebuie sa te astepti atat la raspunsuri pozitivie cand si la negative, iar parerea mea este ca e un rrom borat

| DragonRO a răspuns:

Ma imi place ca ii feshan si are si el ceva piese frumose. Dar Cu relatile sta prost,, Cu fetele ii Tare rusinos.

| Crina_8634 a răspuns:

Varza. Si *~naty~*, cu romana cred ca o duci mai bine.