| Christian515 a întrebat:

Cine credeti ca e cel mai talentat cantaret tanar? Justin Bieber, Taylor Swift or...Miley Cyrus? sau altcineva?

Răspuns Câştigător
| Mikaela_4263 a răspuns:

Justtinnlove struck
♫ rOxY○ ○mUsik loVe♫JB♪ ♠ ♣ ♥. cum sa.si piarda vocea? atunci ar fi mut
doar trece prin pubertate, deja i s. a ingrosat vocea:dsi parca suna mai bine asa.

59 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Taylor swift

| thegreatgatsby a răspuns:

Toti sunt talentati, dar cel mai talentat dintre astia pe care i-ai mentionat este cu siguranta Justin Bieberwinking

| cornel a răspuns:

Taylor swift

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Miley; x

| deia a răspuns:

Cu siguranta Taylor Swift love struck.

| Ambassaderåd a răspuns:

Justin bieber caci canta la chitara, are voce... are viitorul in fata, restul sunt cunoscuti, nu prea au ce sa mai arate...

| d33a a răspuns:

Justin Bieber si Miley

| Iuly006 a răspuns:

Justin Bieber

| Crystal1807 a răspuns:

Miley Cyrus>are o voce superba :X

| Sოﺁℓε a răspuns:

Justin bieber pe tawlor nu l-am auzit candant iar my\iley canta po si nu sunt frumoase dupa parerea mea, cantecele ei.deci, raspunsul meu, este justin bieber.

Răspuns utilizator avertizat
| Smileee a răspuns:

Justin Bieber love struck

Răspuns utilizator avertizat
| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Lady Gaga cu sigurantawinking

| mariaw a răspuns:

Optez pentru varianta „altcineva".

| koko a răspuns:

Justin Bieber

| nuamPleaca a răspuns:

Niste comerciali ~

| oanna_7222 a răspuns:

Miley

pe langa asta joaca si extraordinar de bine:X

| justagirlll a răspuns:

Justin bieber

| SnicK a răspuns:

Justin Bieber e dobitoc.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nici intr-un caz justin bieber
el se da la fete si nu are nici puta in pantalonilaughing
e prea enervant
isi da aere de vedeta, cine e el

| bOse a răspuns:

Babi minune ( sunt ironic )

| Daaianna a răspuns:

Justin Bieber dar pacat ca isi pierde voceasad. dar totusi cred ca daca ar canta toti astia fara muzica, fara efecte.nu cred ca ar suna asa bine. Dar tot raman la JBlaughinglove strucklove strucklove struck

| heyulika a răspuns:

Demi Lovato happy

| marui08 a răspuns:

Astea nu prea sunt cantareti, oricum o aleg pe Miley, canta destul de bine.

| ButterFly_8644 a răspuns:

Taylor swift

| Andrelutssa a răspuns:

Din alea 3 vedete care l`ai zis u justin e cel mai tanar
dar cleopatra stratan a fost desemnata "cel mai tanar cantaret"

| GdX a răspuns:

Astia nu sunt cantareti sunt doar niste pusti care sunt pusi de catre altii sa cante. Ai sa vezi ca in 2 ani nu mai auzi de ei.

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Pe Justin Biber si pe Miley Cyrus i-as tine legati de pat sau de ceva sa nu mai chinuie pe nimeni cu melodiile lor de ****. Iar Preferatul meu de la categoria pop este ADAM LAMBERT:*

Răspuns utilizator avertizat