| HATErock a întrebat:

Hate rock!
Love house!

Cel mai fregvent razboi de pe TPU, in ce tabara sunteti?

Pe cine preferati? Justin Bieber sau Bon Jovi?

Eu pe Justin!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Bon Jovi.
Să te duci la origini pentru că îndrăznești să îi compari pe ăștia doi.
Tot acolo să te duci fiindcă spui că urăști rock-ul. Nici o ființă cu mai mult de 1 miligram de creier nu ar spune că urăște rock-ul ÎNAINTE CA MĂCAR SĂ ÎL ASCULTE.

Îți expui părerile fără argumente sau cu argumente de rahat. Ești doar o frustrată care nu își poate explica unele fenomene din jurul ei, așa că face și ea ce poate - se dă în spectacol. Dă-mi frate niște argumente pentru a îți susține ideea că rock-ul e nașpa. Noi îți umplem 3 pagini de argumente sau poate mai mult dacă ne pui să argumentăm că rock-ul e cel mai bun gen de muzică.

Rock-ul va rămâne în continuare cel mai bun gen de muzică fie că tu sau vreo altă pițipoancă distrusă cu creier de găină veți organiza alte campanii stupide anti-rock fără să știți măcar cu ce se mănâncă acest gen extraordinar de muzică.

Rock-ul reprezintă vreo 99% din muzica bună. Mai sunt excepții din pop, rap, jazz, soul etc. Dar 99% din muzica bună este ROCK, nu altceva.

De ce aveți voi impresia că melodii din 1970 se ascultă cu plăcere și astăzi, dar de multe melodii din 2008 nu își mai aduce nimeni aminte? De prost ce e rock-ul ăsta nașpa, nu?

Habar n-ai ce înseamnă o muzică bună. Justin Biberon al tău nu e decât o fază trecătoare, în 5 ani va dispărea și va apărea altul ca el, și tot așa. E muzică pentru copii săraci cu duhul. Dar deja intru în detalii pe care e clar că nu le poți înțelege, având un grad de inteligență atât de mic. Trăiește tu acolo cu Biberonul tău, în universul tău din punguță, cu mulți alți obsedați de muzică proastă.

Chiar și felul cum scrii demonstrează cât de distrusă ești. Se scrie FRECVENT.

Rock vs. House nu e un război, e doar o răscoală a cocalarilor care se cred mari șmecheri și culți dacă nu ascultă manele și ascultă Inna.

Care prost ar compara un artist atât de genial cum e Bon Jovi cu un rahat ca Biberon? Pentru că ai spus o asemenea tâmpenie meriți să fii torturată încet, încet, pe melodiile lui Bon Jovi (nu alea de dragoste)

Rock-ul va rezista mereu. Rahaturile vor fi uitate în câțiva ani.

Nu contează ce muzică e în topuri, rock-ul va fi mereu cel mai bun gen de muzică.

Get a Life quickly! Ești așa de proastăăăă...laughing

Hai baftă. M-am distrat cu tine.

181 răspunsuri:
| Termopile a răspuns:

Bă ascultați muzică bună nu toți păduchi! Auziți la ei Bon Jovi, Justin Bieber, bă dar voi nu ați auzit in viața voastră de CTC, HAARP CORD, PARAZIȚII, La Familia etc. Asta e muzică adevărată nu păduchi ăștia 2, afoni ăștia, dacă știți engleza puteți asculta Eminem, 2PAC, etc. Hip Hopul e muzica adevărată, dar voi acordați importantă tuturor autiștilor fără voce. Vorba lui Cheloo "Toți autiști au azi acces la microfon".