| Aleeka a întrebat:

Justin Bieber este cu Selena Gomez?!?!

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

Nuu! Doar am auzit ca ii place Selenei de el. Atata tot.

284 răspunsuri:
| justthatgirl95 a răspuns:

Da.Mai nou! Dar fanele lui Justin sunt total nebunelaughingmai ales cele care o ameninta cu moartea pe Sel. Wake up! Asta e lumea reala, e treaba lor.Nu stiu de ce toata lumea ii vaneaza asalaughing.

| Deyutzza a răspuns:

Uite ce care e problema daca sunt in preuna? asta nu va priveste pe voi(pe noi)vedetiva de treaba voastra si lasatii sunteti niste PAPARATI INEBUNITI OAMENI INEBUNITI dupa celebritati si mie imi placea sa fiu una semnat Shachira

| Deyutzza a răspuns:

Da asa cred dar este o diferenta de varsta, chiar daca au vocea (...)stiti voi nu se potrivesc intelegeti oameni buni.Chiar nu este treaba voastra. Nu va bagati intre ei.Chiar daca ar fi (...)justin bieber e dragut si fumos de sarutat. Hai recunosteti!?!

| mirtika a răspuns:

Da sunt impreuna

| andrutza31 a răspuns:

Da

| AndreeSweety a răspuns:

Da...de mult timp

| paulina_4810 a răspuns:

Da cred ca este nu stiu sigur

| andra_7097 a răspuns:

Da e cu curva aia dac nu-l lasa pe justin bieber o omor bagamis **** an ras iei

| sergyyo a răspuns:

Nu cred

| ****ramona**** a răspuns:

Da asa cred eu

| elena_1351 a răspuns:

De unde ai mai auzit-o si pe asta? Poate amici nu zic ca unu e mai mare si altu mai mic cum zicea cineva mai jos pentru ca nu are legatura. E adevarat ca sunt simpatici insa nu-s impreuna si chiar daca ar fi asa crezi ca cei din soubbiz nu ar sti? ei vaneaza vdetele si le publica si cele mai banale chiesti din viata lor dupa mine nu sunt impreuna

| anutza1400 a răspuns:

Da sunt impreuna de mult timp si sau sarutat

| dny774 a răspuns:

Justin biber e cu selena gomez un cuplu

| raluca_7322 a răspuns:

Da! eu cred ca se plac! si ca sunt impreuna