| Aleeka a întrebat:

Justin Bieber este cu Selena Gomez?!?!

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

Nuu! Doar am auzit ca ii place Selenei de el. Atata tot.

284 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena a fost cu justi dar acum nu mai sunt acu e cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! cine er saruta o fata si nu ar fi impreuna?
si implus e un ticalos mie imi placea inainte de el dar acum paraca s-a schimbat.nu vreau sa-i fac rau, dar nu este hotarat si este prea obsedat de muzica.
asta e tot.
andreea din bacau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Justin Biber nu este cu Selena Gomez. El este impreuna cu Miley Cyrus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ziarele asa spun dar eu cred ca nu se potrivesc... Justin sustine ca nu este impreuna cu Selena pentru ca el are gusturi mai aparte la fete...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur.nai vazut in revista BRAVO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu e cu justin biber (adica justin biban ) e prea noob ala pentru ea...
ok bft, nu are fata justin peste pentru fata aia ...gg all bb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai este cu Caitlin! daca nu mai stiti ultimele stiri despre el...nu mai vorbiti si draga mea Aleeka da ei doi sunt impreuna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie sugur daca este cu Selena Gomez. si daca ar fi care ar fi problema e viata lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu cred ca justin beiber este cu selena gomez dar justin beiber are dja iubita dar cred ca el o place un pic pe selena gomez ca este draguta da cred ca JUSTIN BEIBAR NU CRED CA VREA SA FIE CU EA ca selena gomez nici nu cred ca sor sarutat si ea nu cred ca vrea sa fie cu el pentru ca el fumeaza, se drogeaza si are tatuaj permanent sadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se potrivesc impreuna si Selene Gomez e o proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doar pentru ca se inteleg nu inseamna ca justyn este ca ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca sunt impreuna principalu ca ei doi sa se inteleaga.eu ii iubesc pe amindoi.si sunt fericita pentru ambii.nu trebiue sa il uriti pe justin este si el un om ca si noi si are si are si el suflet.va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ei sunt an preuna sau sarutat si au iesit an preuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost dar nu mai sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asa am citit in reviste!

| Kraxy a răspuns:

Da sunt am vazut intr-un videoclip pe youtube vorbeau nu stiu ce si dupa aia isi dadeau limbile pe la sfarsit! deci sunt! 1

| Yoshi87 a răspuns:

Nu nu nu nu! nu sunt cine a mai adus zvonu asta? :S nici macar nu se potrivesc:
justin e mai mic cu 2 ani decat selena
justin nu este asa de cunoscut precum selena
justin e un copil copac il urasc!

| Andreia98 a răspuns:

Nu este adevarat ce este cu voi? selena are iubit.pe colegul ei de film weverly place care este fratele ei in film mai cititi si voi revistele.

| vallentina123 a răspuns:

Bai frate exista google documentativa laughing
justin bieber este cu selena tongue

| deidi13 a răspuns:

Da este cu selena mai ai si alte intrebari la care vrei sa-ti raspundhappy?

| giaaniii a răspuns:

Uitati, dc am vb cu el pe un chat, dc el o fost cel cu care am vb si nu alt fake, att probabil au fost
a spus ca este fosta iubita(selena Gomez)
eu o urasc pe selena adica imi place cum joaca in filme si din astea, da nu'mi place ca parca ii prea tzafnoasa, cel putin asa o vad eubig grin sa nu credeti ca o urasc pentru ca a fost cu justin NO WAYlaughing

| giaaniii a răspuns:

Deci, eu am vb cu el dc nu a fost un fake, am vb cu el pe un chat, a promis ca imi va da web si call pentru ca acum nu a putut pentru ca era intr-un hotel.deci
a zis
ca selena gomez este fosta lui iubita happy

| Rocsy10 a răspuns:

Da! Sigur ca este. Un prieten de-al tatalui meu este reporter si stie un reporter din canada si america care se ocupa cu relatia lui justin si selena deci crede-ma : Ei sunt impreuna!

| butterflyflyaway_8658 a răspuns:

Nu, nu sunt impreuna!winking

| andra123_1871 a răspuns:

Nu stiu sigur dar am vazut ca au petrecut craciunul impreuna pe vapor si mai multe chesti...

| vikyta a răspuns:

Nu sunt impreuna Justin nu are timp de prietena si Selena ink este cu Nickwinking

| micutzu_4689 a răspuns:

Dap tocmai am vazut poze cu ei surprinsi de paparazzi si sincer dupa acele poze si un prost isi da seama ca sunt impreuna. oricum selenei ii place mult de el dar si lui de ea