| Aleeka a întrebat:

Justin Bieber este cu Selena Gomez?!?!

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

Nuu! Doar am auzit ca ii place Selenei de el. Atata tot.

284 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt doar prietenisi in pleus Justin are 16 ani iar selena are 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ie tare daca sunt in preuna is dracuti in preuna mai ales selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt impreuna. pentru ca a dat el un interviu in care a zis ca da sunt impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este cu selena gomez desi e diferenta de varsta cauta pe internet poza cu ei vei gasi sarutandu-se

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai justin nu exista ce nu intelegi scrie pe google justin bieber nu exista si vazi filmu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sunt impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt impreuna. De revelion au fost surprinsi in momente de amor
I ntrati pe www.emilytedy.blogspot.com daca vreti sa stiti mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate si formeaza un cuplu perfect si pentru. fenele lui sa stiti ca el nu va va uita niciodata doar voi l-ati facut faimos voi lati adus in top...:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt in preuna Justin face 17 si selena face 19 si atata tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca justin bieber este cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le sta foarte bine inpmreunawinking. Imi place mult deei 2 :X::X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles eu au fost anul trecut dar acum nu mai stiu in fine vezi si tu pe site-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

So ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...sunt!
peste tot pe internet scrie ca selena si justin si-au petrecut Revelionul impreuna...si apar din ce in ce mai multe poze cu ei...si mai sunt si poze u ei sarutande-se

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este iubita lui JUSTIN.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, este o diferenta mare intre ei, sunt doar prieteni foarte buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, dar multe barfe de genul asta se audwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,. au fost surprinsi pe un yacht in caraibe de revelion de paparazi.stii carei faza. o ador pe selena dar il urasc, detest, nul pot sal sifar pe mucosul ala de plod de cati ani are 5 si vrea sa fie cu regina rockului.de fapt regina rockului e miley...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut poze cu ei impreuna pe un iaht dar nu stiu ce sa cred pentru ca mie imi plac amandoi deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bravo lui ca are oprietena frumoasa ca si el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitch! sa fiu io.adica cand a fost nick in top a sarit pe el...cand a fost taylor lauthren in top o sarit pe el.acum ca e justin in top rpd.deki mrglaughing oriqm o urascstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este dati pe google scrieti poze selena 2011 doar atat si va da poze cand se saruta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru Vikita:
Selena nu a fost niciodata cu Nick Jonas!(daca despre el vorbesti)
Nick A FOST cu Miley Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap sunt impreuna vb cu joe jonas care mi-a spus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt imreuna de 3ani si se iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rad daca ar fi impreuna le-ar sta bine
DA nu cred ac nu are cum sa fie selena cu justin ca selena are aproape 18 si el 16 fraierilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stiti voi ca nu sunt imptreuna?
poate fi poate nubig grin
sh n conteaza varsta
daca 2 persoane se placwinking
nu crd ca e bine sa ne dam cu parerea
daca nu ii cunoastem...