| Aleeka a întrebat:

Justin Bieber este cu Selena Gomez?!?!

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

Nuu! Doar am auzit ca ii place Selenei de el. Atata tot.

283 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tampenie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e viata ei face ce vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar NU se potrivesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Este cu Selena.Am intrat eu pe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautati pe myidol.com si vedeti declaratiile selenei nu e cu justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se plac, poate nu. Nu trebuie sa credem in reviste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ii lui i-ar placea sa fie ii cu Demi Lovato dar ea nu il lasa.Cine stie stie ce sa spun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abc nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este o place]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii lasati in pace dar eu cred ca sunt impreuna dupa cum se fede ma numesc blaguta ioana aidiul meu de mes este suvita15 sa mai anuntati sunt cea mai mare fana din oradea stiu lotul despre justin beibar si despreselena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost acum nu mai este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca el e draguz ea e naspa rau d tot el e la moda comparati niste poze una cu sdelena si una cu justin care e tipu mai frumos care e d acord cu mine id meu e lorennalori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este d acord ca selenna e naspa si justin e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da sunt impreuma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in adevar a fost cu ea dar acum nu mai o are este singul!
cine ii vrea nr de telefon? la aratat la stirile PROtv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu. am auzit ca ii place de mailei crust.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin a fost cu selena gomez nu mai e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se potrivesc... dar am citit pe un site ca sunt ca niste frati unul pentru altul. big grin in ciuda diferentei de varsta care nu este chiar asa mare ar arata amandoi super impreuna pentru ca sunt foarte draguti :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nick din trupa jonas e cu selena gomez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt...se tin de mana pe strada ...si din astea candta impreuna ea vine la concertele lui si inverstonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da sunt doua vedete super mai ales ca selene este o fire mai rebela si desigur sunt fana selenei si al lui justin biber de foarte mult timp asa ca si daca nu ar fi impreuna eu cred ca se potrivesc ca si iubiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da deoarece selena este super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o mare tampenie, el e un mare rasfatat, cui ii pasa daca e cu ea sau nu, conteaza ce scrieti voi aici nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu's ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall. DA sunt, se tin de maina pe strada, se saruta, si pe facebook-ul lui are si o poza in care se saruta cu justinhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O saluti pe selena gomez ii spui ca o rog sa-mi spune culoarea ei preferata si ce parere are de imbracaminte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu se stie sigur, da nu va mai dati voi cu parerea, ca nu e treaba noastra! Daca ar fi impreuna ar fi $oopeR. Ei sunt vedetele mele preferate, asa ca va rog frumos sa nu ii mai insultati! Ei doi se potrivesc ca duoa picaturi de apa, chiar daca este o diferenta a anilor! Asta nu conteaza, daca ei se iubesck si se plac, e treaba lor, noi ar trebui sa ii sustinem, nu se na dam ca parerea asa de aspru. Daca pe voi v-ar insulta sau ar spune lucruri rele despre voi cum v-ati simti? GANDITI-VA, si ei sunt fiinte umane, numai ca ei sunt mai populari, si ar trebuie sa ii respectam totusi mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da ptc sau sarutat insistent intr-o poza si au petrecut noaptea dintre ani sarutandu-se pe margine unei piscine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.