| nesuferit a întrebat:

Daca v-as spune ca eu sunt Isus m-ati crede? Adaug faptul ca am puteri supranaturale, adesea dupa ce fumez un joint incep sa vorbesc cu obiectele din jurul meu, si pot vedea viitorul cat si prezentul.
Dumnezeu fie cu voi!

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Isus va veni in toata slava Lui, si de data aceasta va fi judecator.Toti vor ingenunchea in fata Lui, pentru ca este Domnul Domnilor!

166 răspunsuri:
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Nicknameul tau spune totul!

| Ady05 a răspuns:

Eu ma intreb daca ai vazut tastatura sa sc asa ceva dupa atita alcool big grin big grin

Răspuns utilizator avertizat
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Bineinteles.
Dar am o intrebare.
Maria si cu Iosif s-au f... ca sa te aiba?
happy
Apropo, mai bine tragi direct pe nas, vezi si trecutul.
Succes.

| DND a răspuns:

"Iisus" se scrie cu 2 de "i", cu un singur "i" isus inseamna "magar" ...deci te cred esti isus.laughing

| bestialu96 a răspuns:

Un simplu raspuns: daca dragoste nu eeee...macar ...mu3333

| BogdyBogdan a răspuns:

Eu te'as crede

| Danutza27 a răspuns (pentru BogdyBogdan):

Vezi ma ca te prinde tactu la calculator si sa nu te miri de ce aia luat bataie, joacate cu trenuletul electric su sa faci ca locomotiva prin casa

| eu17 a răspuns:

Eu zic asa...1. Cei mai periculosi sunt cei ce se cred a fi profeti, ce ce aduc "pe calea cea dreapta pe necredinciosi" ( evident aici intra in conflict cu liberul arbitru, plus de asta profetii nu fac decat sa "pregateasca omul" pentru venirea oricarei divinitati)
2. Nu inteleg de ce dintr-o intrebare simpla, pe aici incep conflictele,
3. Nici daca ar s-ar intoarce Iisus pe pamant nu ar crede nimeni, ar spune ca-i blasfemie, evident s-ar relua istoria. (evident, nu cred ca va fi condamnat acum, exista o oarecare libertate religioasa), poate ar ramane in anonimat.
P.s. Credeti frate in ce si cine vreti voi, lumeaa e aceeasi oricum.

| Viki20 a răspuns:

Nu, as spune ca esti un drogat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala esti tu? ai grija, curaj.sa nu te sinucizi.iti vei reveni. poate vei si regreta ce spui pe aici.dar mai e pana acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/utilizator/aiuuk
Te dai drept el si te indoiesti de puterile lui? Muri ti-ar pantofu'!

| MrBlueEnergy a răspuns:

Get a life!

| Safire17 a răspuns:

Intrebarea ta este pentru mine exact cum ai nicknameul, cati ani ai, 6-7?

| TJohannaB a răspuns:

Poate nu stiu. Nu se stie. Dar eu cred ca Iisus e in ceruri. Dar imi dai funda? Plzz!

| nesuferit explică (pentru TJohannaB):

Nu pentru ca nu esti sincera laughing

| costin95 a răspuns:

Cred ca in timp ce ai scris asta trageai din joint nu?smug hai zi ca nu mai zic la nimenilaughing

| nesuferit explică (pentru costin95):

Nu, da eram putin spart laughing

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Nu esti mereu spart?

| nesuferit explică (pentru DomGoe):

Ce mortii matii de sclav faci spam pe intrebarea bagamias pulan mata de minor pocnit

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Pa tu asta.cacanar pocnit de viemi ce esti te bagi asa ca pu.la in mine si scalv e tactu si cu mata care sta la coada sa faca se.x cu toti boschetarii

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Si nu te compari tu cu mama care stie mai multe decat tine, un tampit care nici nu stie sa scrie numele Lui IIsus

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Tu nu te compari cu mama ma penis mic ce ai de te uiti in pantaloni si dabia o gasesti

| nesuferit explică (pentru DomGoe):

Da bagamias pulan mata de gaozar sati *** familia aia de ratoni opariti la cur, datias la **** pana scoti fum pe nas in gatu matii de avortat

| nesuferit explică (pentru DomGoe):

Ba jegule, daca iti *** o stanga in barba ai sa te crezi fecioara maria cantand la harpa futiti rasa aia jegoasa de sloboz, luamiai **** in cur de penal ca mare chuck norris te crezi dupa pc

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Baaaaa isusu tampitilor si satanitstilor sa ma sugi in cur de al dra.cului ce esti de carpa de **** al naibii ****ai ariciu de fiu de tastatura te crezi mare si tare in boxeri aia de rahat

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Eu din partea lumii intregi iti dau M.UIE! _(_

| nesuferit explică (pentru DomGoe):

Ba **** rupt in cur de **** si satul in gura **** sati bag pulan mata de jegoasa care tea scos pe cur, te bat de fata cu mata ba minor inapt,

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Mereu folosesti aceleasi cuvinte jegosu dracu

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Bagamias pe.la in inima ta aia din caramida

| LAYILA a răspuns:

Cand fumezi un joint data viitoate sa ma chemi si pe mine vreau sa merg si eu in paradis :-d

| nesuferit explică (pentru LAYILA):

Cred ca mai am juma de gram. numa bun de un joint. ce zici vi sati arat plaja din bahamas pe bloc?

| LAYILA a răspuns (pentru nesuferit):

Stai sa ma pregatesc... si ori cum mie imi place mai mult in caraibe ce zici mergem?

| Damasc a răspuns (pentru LAYILA):

Ai tai stiu cat de 'bagaboanta' esti? smug

| LAYILA a răspuns (pentru Damasc):

La cine te referi? bagaboanta?

| nesuferit explică (pentru LAYILA):

Era la figurat nu te alarma scumpohee hee

| LAYILA a răspuns (pentru nesuferit):

Hmmmmm... daca zici tu :-P

| Damasc a răspuns (pentru LAYILA):

Pai daca intrebarea ti-a fost adresata doar nu ma refeream la 'x' sau 'y', evident ca la tine.

| LAYILA a răspuns (pentru Damasc):

Ok

| LAYILA a răspuns:

Nu pot sa vad ce ai rasp la rasp meu trimite mesaj :-)

| Bogdan009 a răspuns:

Da deas crede daca acum ar veni Obama si m-iar oferi 900000000000000$ de te-as crede happy

| Bogdan009 a răspuns:

Hmmm daca tu esti isus de ce tieai inscris pe TPU?
Si vad la profilul tau ca ai cateva intrebari care nu au deaface cu "ISUS"
ASA si de ce ai venit in Romania cand puteai sa vii in tara ta natala Izdraiel
SI de *** tiai pus la avatar o poza cu un care sta un boxeri in apa?
aaaa hai VB

| JustLikeHeaven a răspuns:

Serios? Ia zi-mi dac in viitor se va casatorii fratele meu si cum il cheama.

| Lady21 a răspuns:

Eu nu cred ca tu Dumnezeu si cred ca poti vedea viitorul si ca poti vb cu lucrurile pentru ca si eu ii pot face pe oameni sa faca ce vreau eu

| MiniieKidda a răspuns:

In primul randd =]] Hehe Isus nu se scrie asa cum ai scris tu se scrie Iisus =]] Si nu esti normal =]]
CUm sa vezy viitorul daca te droghezii? _?
Omg eu nu te-as crede! 0. straight face

| nesuferit explică (pentru MiniieKidda):

Da tu crezi ca imi pasa cum se scrie.Probabil ai 10 ani de nu ai realizat ca intrebarea asta a fost pusa la misto.

| MiniieKidda a răspuns:

Draga =]
Am 13 ani oh go on
Si ai pus-o nai pus-o
putin imi pasa
stiu doar ca esti doar in -1 =]
Hai JET! CA nu vreau sa-ti fac un meniu de injuraturiwinking

| nesuferit explică (pentru MiniieKidda):

Da te agiti nu gluma

| MiniieKidda a răspuns:

Si daca te drogheaiz inseamna ca alti au 10 ani BAA!?
Si esti nebun nu degeaba tiai pus o intreabre stiit care sunt celel 10 porunci sataniste =]]
Copile te uiti prea mult la tv =]]
SI +ca intebarea ta pare putin reala
Si eu te-as sfatui sa vb mai mult cu spary-ul ma =] ca daca chiar vorbesti sa ne zici si noua ce ti-a zis
haii ceaww happy

| MiniieKidda a răspuns:

Droghezi* =]

| AdryanaN5 a răspuns:

laughing asta inseamna ca esti nebun nu ca ai puteri.
scuze de expresie.

| Ana10000100 a răspuns:

Deci in primul rand nu prea stiu ce sa spun.
Ei bine, ca sa te cred, spune-mi daca o sa trec cu bine peste testul de la matematica.
Nu cred ca ai putea sa vorbesti cu lucrurile, te-ai speria foarte tare.
Si mai vreau sa spun ca Isus in nici un caz nu fumeaza.

| Lacri_9894 a răspuns:

Nebunie laughing)

| LVLevel a răspuns:

Se scrie in primul rand Iisus nu Isus. si nesuferitule eu zic sa nu te mai uiti asa de mult la televizor

| Ciprian_8297 a răspuns:

Weeee taci in *** de prost! pe tine te.a batut cineva in cap cu ciocanuu...nu mai gandi asa ca ai sa fii mai rau iti spun sigur...du-te la Biserica si Spovedestete, Impartasestete si Roagate la D-zeu sa aiba Mila de tine cand trebuie.ai grija de tine

| nesuferit explică (pentru Ciprian_8297):

O voi sacrifica pe mata, si sper ca dumnezeu sa ma ierte