| nesuferit a întrebat:

Daca v-as spune ca eu sunt Isus m-ati crede? Adaug faptul ca am puteri supranaturale, adesea dupa ce fumez un joint incep sa vorbesc cu obiectele din jurul meu, si pot vedea viitorul cat si prezentul.
Dumnezeu fie cu voi!

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Isus va veni in toata slava Lui, si de data aceasta va fi judecator.Toti vor ingenunchea in fata Lui, pentru ca este Domnul Domnilor!

64 răspunsuri:
| Ciprian_8297 a răspuns:

Da pe mata ce are bai cacatule.in piz.a mati de nebun cac.mas pe tine fraiere

| nesuferit explică (pentru Ciprian_8297):

Da bagamaiash pulan mata de aurolac spart in cur sati iau natia de sloboz vorbitor ca te mare tupeu ai in spatele pcului ca daca-ti *** o flegma zbori la mata plangand luatias natia in **** de terminat

| Ciprian_8297 a răspuns (pentru Ciprian_8297):

Pe deasupra esti incompetent...D-zeu nu se scrie cu "d" miic... Iisus nu se scrie cum ai scris tu cu un singur "i" tampitule!

| Ciprian_8297 a răspuns (pentru nesuferit):

Vai de pl ta weee.eu macar am o scoala bai bulangiule...u cred ca ai o scoala facuta cu spiculanti ca mata si tactu si tot neamu...mai invata sa vb si dupa mai vorbim. pola cu ochii!

| nesuferit explică (pentru Ciprian_8297):

Tu ba sclavule o dai in inteligenta cu mine?, Nu mai esti baiatu dur. scriu cu "d" ca sa-mi arat dipretu fata de dumnezeu, la fel si pentru isus Bafta

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Toti dam inteligenta de tine ma ca.cat bagat in piz.ce esti

| AmyyY a răspuns:

Si chiar daca ai fi Iisus? dc ne spui asta? Iisus nu s-ar da niciodata mare cu asta! decii concluzia este ca esti doar putin afectat de la jointuri care nu numai ca sunt
tigari si dauneaza ci au si drogurii!

| nesuferit explică (pentru AmyyY):

In primul rand nu inteleg dc sa agita minorii sa raspunda la intrebarea asta, ca oricum nu intelegeti nimic din ea.
Si stai linistit ca duc o viata mult mai sanatoasa ca tine chiar daca mai bag un joint la 2 saptamani
Pace

| gorobeasca a răspuns:

Va rog frumos imi dati un cod nefolosit pentru webkinz la gorobeasca@yahoo.com? Multumesc frumos!

| Geaninuta a răspuns:

Contacteaza cat mai urgent un psihiatru bun si aproape de casa.