| nesuferit a întrebat:

Daca v-as spune ca eu sunt Isus m-ati crede? Adaug faptul ca am puteri supranaturale, adesea dupa ce fumez un joint incep sa vorbesc cu obiectele din jurul meu, si pot vedea viitorul cat si prezentul.
Dumnezeu fie cu voi!

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Isus va veni in toata slava Lui, si de data aceasta va fi judecator.Toti vor ingenunchea in fata Lui, pentru ca este Domnul Domnilor!

166 răspunsuri:
| BogdyBogdan a răspuns:

Eu te'as crede

| wintage a răspuns:

14,15 ani?
Get a life!

| d33utza003 a răspuns:

rolling on the floor deci daca iti dau niste frunze de maria o sa imi zici cu cine ma marit?laughing

| florin08 a răspuns:

Nu tu esti antihristul ca Isus nu fuma iarba...Isus tragea direct pe nas.

| HotChoclate a răspuns:

Nu degeaba ai nikname-ul asta.

| nesuferit explică (pentru d33utza003):

Nu, iti raspund si treaz, cu mine smug

| nesuferit explică (pentru HotChoclate):

Vei raspunde in fata domnului pentru aroganta de care dai dovada

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Nicknameul tau spune totul!

| nesuferit explică (pentru EmaS):

Iata-ma, momentan sunt doar in vizita pe pamant

| d33utza003 a răspuns (pentru EmaS):

Sa moori tu?raised eyebrows

| EmaS a răspuns (pentru nesuferit):

O sa faci o vizita si in iad.

| EmaS a răspuns (pentru d33utza003):

Ce expresie demna de o domnisoara!

| d33utza003 a răspuns (pentru EmaS):

Daca nu sunt domnisoara si sunt demonitza sau dracusoara?happy

| EmaS a răspuns (pentru d33utza003):

Asta da, ar fi o explicatie!

| nesuferit explică (pentru EmaS):

Doar cei ce au cu adevarat credinta in dumnezeu pot recunoaste a doua vizita a mea pe pamant. Isus nu va arata nici un gest spectaculos de data asta, nici o minune, doar pentru ca cei, care nu sunt siguri de credinta lor sa creada in cuvantul meu Dumnezeu sa aiba mila de tine ema!

| WhiteWolf7 a răspuns:

Asta nu e nimic, eu dupa joint, incep sa ma cert cu ele, si chiar imi raspund, joi, la ora de fizica vorbeam cu pixu, misto senzatia dar nu e de facut la scoala.nu ca mi-as fi injurat profa sau ceva.nu ca mi-a scazut nota la purtare la 8 sau ceva.dar... daca tu esti iisus.trebuie sa recunosc si eu ca sunt Sfantul Duh.
@Ema, nu te enerva, nu vezi ce nick si ce fata are? App, amuzanta aia cu vizita in iad.
revenind la lucruri serioase, trebuie sa recunosc ca nu mi-a scazut nota mi-a dat un 2. dar...

| EmaS a răspuns (pentru nesuferit):

Fugi repede la doctor!

| EmaS a răspuns:

Draga mea,am venit de la Biserica,am avut partasie cu familia mea, am servit masa impreuna, iar acum va slujesc voua.Am fost foarte ingaduitoare cu el.Este o blasfemie ceea ce zice el, si daca nu se pocaieste, va merge in iad.Eu doar vreau ca el sa devina constient de ceea ce il asteapta.

| nesuferit explică (pentru EmaS):

Increderea in dumnezeu ti-a fost pusa la incercare, iar tu ai dat dovada de slabiciune, sper ca tatal sa aiba mila de tine La fel ca si in prima mea fizita, aroganta oamenilor, iau orbit si nu au putut vedea slava mea. Isus va iubeste pe toti

| d33utza003 a răspuns (pentru nesuferit):

smug hai sa facem o nunta in cer laughing dar s-ar putea s-a cam fie furtuna pe pamant...stii u, eu sunt demon si tu issusoh go on

rau + bun =?

| nesuferit explică (pentru d33utza003):

Rau + bun = la fel de bun, pentru ca binele din mine, va eclipsa raul din tine smug

| Couragebv a răspuns:

Esti un om indispensabil lumii acestea, mai are mama ta ca tine acasa?

| d33utza003 a răspuns (pentru nesuferit):

Sau inverssmug hai mai Jesus e mai bine rau decat bun... uitete u la oamenii buni...au ceva? averi femei faima? uite-te tu acu la oamenii raismug femei avere faima se.x drogurismugsmug
hai la mine in iad e cald bine se asculta rock/rapp in functie de preferinta...in rai e plictiseala, muzica de opera si muzica simfonica? fara tzigari si bautura? fara injuraturi? nu-i bine deloclaughing

| d33utza003 a răspuns (pentru EmaS):

Draga mea nu mai intra pe astfel de intrebari ca iti faci rau singura daca dai de nebuni ca noi... nu suntem toti obligati sa credem in d-zeu...am facut si eu un pic de religie la scoala(mai mult obligata) si din cate stiu eu poti sa alegi intre bine si rau si nu te obliga nimeni sa iti schimbi parereawinking asa ca daca vrei sa ramai sanatoasa mental tine-te departe de astfel de oameni caci vom scoate ce-i mai rau din tine. crede-ma suntem constienti de ceea ce facem scumpo si ne-am ales calea in viata, cu ceea ce faci mai mult ne inraiesti. chiar daca nu se observa iti respect alegerea si felul pashnic de viata :*
dar daca incerci sa ma aduci la "credinta" nu faci decat sa imi dai motiv de amuzament

| nesuferit explică (pentru d33utza003):

Ambele sunt ale mele atat raiul can si iadul, dar iti zic ca viata adevarata e in rai, avem muzica adevarata, Petru canta la canta la vioara, il avem pe constantin la voce. Jucam poker pe drzbracate in fiecare seara Eu zic sa facem luna de miere in rai sa vezi distractia laughing

| d33utza003 a răspuns:

Cand n-o sa mai am statut de membru junior o sa intru aici si o sa iti votez raspunsul. mai mult de atat nu vad ce ar fi putut spune cineva unui fanatichappy

| d33utza003 a răspuns (pentru nesuferit):

Ok si daca nu imi place o transformam in secunda de miere si ne intoarcem la caldurica?big grin

| d33utza003 a răspuns:

:)) ti-o trimit on-line in 3, 2, 1! :))

http://www.google.ro/......tp?/imgres

ai primit-o?:P

| Danutza27 a răspuns:

As zice asa coane trebuie sa stai la rind ca "balamucul este plin" Uite si un remediu naturist care a dat rezultate. Musai sa ai la indemina 2 irigatoare 1 kg apa calda la 37C.Tu ai nevoie de doua spalturi.1)Pentru creier umpli irigatorul cu apa adaugi o lingurita de boia iute de ardei si mesteci sa se dizolve apoi pui 2 virfuri de cutit de piper mexican si pui sugiucul acolo unde stai pe scaun.2)Umpli irigatorul si pui in el 2 linguri rase cu sare amara bagi sugiucul in gura si continutul va curege singur pe "bereglej " Asta este pentru eliminat toxine din corp. Garantat te vei potoli si vei face suta de m in 12 sec prima data apoi repetind din 3 in trei zile tratamentul vei face suta sub 10 secunde.Da ai citit bine vei putea reprezenta fauna TPU la olimpiada dar o sa iasa scandal ca tu o sa vi cu irigatorul dupa tine sa fugi pe pista Daca vei dori sa depasesti toate recordurile, dublezi cantitatea de ardei iute si de piper mexican. Pentru tine o sa pun mai tirziu si remediul de la bunicul din sat ala te va potoli.O sa zici care Re ala pentru indraciti

| DreamAutopsy a răspuns:

Normal că aș crede...
Mai ai un joint? big grin