| JianuRamona a întrebat:

Buna seara! vreau un ajutor de la persoane care știu am demontat geamul de sticla de la cuptor să îl curat și nu mai știu să-l montez la loc

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu stii sa il mai montezi la loc.Il montezi la loc invers de cum l-ai demontat, simplu laughing
Stim noi ce geam ai tu ce aragaz, cuptor, macar de ai fi atasat o poza ceva pe aici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci tu l ai demontat, știi exact cum venea făcut, cum am putea noi sa te ajutam când nici nu știm macar ce model e

| darrio2007 a răspuns:

Cine crezi ca poate sti ce aragaz ai tu. De exemplu, la aragazul meu nu pot demonta geamul.

| Batmanel a răspuns:

De obicei la unele modele scoti usa cu totul ca sa ajungi intre geamuri. Balamalele intra prima doar ca sunt tensionate si o sa ai batai de cap.
Cauta tutorial video pe Youtube.

| Giulia911 a răspuns:

Pai dacă tu nu știi, noi de unde sa știm?

| Cipi1212 a răspuns:

Nu ar fi trebuit să îl demontezi.