| LiliaculPupacios a întrebat:

Salut. M-ar interesa sa știu la ce suma să mă aștept să plătesc lunar iarna asta la gaz. Stau Intr-o garsoniera dintr-un bloc neizolat, etaj 8, cu încălzire pe calorifer de la centrala, având vecini și deasupra și dedesubt cât și la stânga și la dreapta.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine crezi ca poate sti cum va fi iarna de friguroasa, pretul gazului etc.

| sierra1 a răspuns:

Centrala e individuală zici? Atunci depinde de cât timp stai p-acasă. Deci cât stai, spune-ne