| blondissima a întrebat:

Ai renunta la o mie de "maine" pentru un "ieri"?

Răspuns Câştigător
| Parker a răspuns:

"As minti daca as spune ca regret ceva, dar iarasi as minti daca as spune ca nu regret nimic." N. Stanescu

91 răspunsuri:
| DedeDedycz a răspuns:

Uneori,. da! Dar doar ca sa indrept unele lucruri care se pot intampla "azi", sau doar ca sa mai retraies odata clipele frumoase

| GigglesToDay a răspuns:

Nustraight face tu cred ca da esti sup. sau cEstraight face
funda

| OrangeWind a răspuns:

DA! As renunta.

| cosmin23a a răspuns:

Da. eu as renunta la tot ca sa dau timpul inapoi si sa-i spun persoanei pe care o iubesc ca o iubesc dar acum e prea tarziu asa ca chiar daca imi e greu trebuie sa privesc inainte.

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Nu, o mie de maine inseamna in jur de 3 ani pentru o zi?!

| Dyana_3851 a răspuns:

Da

| Dyana_3851 a răspuns:

Daaaaa

| HISTORY_5103 a răspuns:

Da,de ce? Pentru a imi petrece inca o data ziua aia,ziua vietii mele,inca imi aduc aminte,eram la lac,cu prietena,soarele apunea, si eu stateam frumos, cu persoana iubitasad.Mai vreau doar odata

| korynna_4355 a răspuns:

Depinde ce am facut ieri.

| xBluO a răspuns:

Da. As renunta la toata viata mea pentru a repara greselile din trecut si pentru a fi copil din nou sad

| GeOrGy2110 a răspuns:

Asi vrea sa indrept multe greseli, asa ca un singur ieri nu-mi ajunge mai bine privesc in viitor si incerc sa nu mai fac aceleasi greseli. deci raspunsul meu este NU

| love27butterflys a răspuns:

Da, pentru ca macar o zi din trecut sa o mai petrec cu cineva pe care l-am iubit din tot sufletul

| Fericire04 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| MladinA a răspuns:

Eu nu as renunta la o mie de "maine" ci dimpotriva as da o mie de "ieri" pentru un "maine"!

| UtzZza a răspuns:

Hitongue pana acum cateva zile(duminica)as fi renuntat la toate zilele pentru macar o zi din trecut.prietenul meu s-a mutat in partea cealalta a tarii si as fi vrut sa il mai vad macar data, dar uite ca mi-a facut o surpriza duminica(aniversarea de 2 ani)mi-a spus ca o sa imi faca un cadou pe care nu am sa il uit niciodta"m-am intors la tine bobo, definitiv". gandeste'te cat de fericita am fost...deci uneori ai fce'o, dar niciodata nu stii ce iti poate aduce ziua de maine

| Plus44 a răspuns:

O sa spun doar. POATE.
Stiu,e frumos sa traiesti din nou un moment minunat dar e si mai frumos sa traiesti alte, si alte momente frumoase maine, pretuindu-le. Numai bine!

| Gabiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai chiar la,, maine" nu prea pentru ca merg intr-o vacanta demult timp astepta.Plus ca,, ieri" nu prea am avut o zi buna!happy
Dar in rest da as renunta.Ca sa imi repar greselile!
Paaaaaaaaaaa!; d >; d

| totalus a răspuns:

Ieri a fost chiar ziua in care m-am cuplat cu fata dupa care alerg de 4 ani... iar maine tocmai ca no sa ne vedem laughing... deci normal, bineinteles si iredutabil ca as da o mie de maine pentru una de ieri big grin

| LVLevel a răspuns:

Nu

| surpriza a răspuns:

Buna...da as renunta la o zi de azi pentru una de ieri:d

| Arrrrrrrrrrrr a răspuns:

Interesanta intrebarea, sa stii ca sunt momente cand a-i da orice pentru a te intorce in timp si sa-ti repari greselile.EU una, da, as renunta la o mie de,, maine '' pentru un,, ieri''

| Hachiko_3659 a răspuns:

Poate maine va fi cat 1000 de ieri, deci nu as renunta.

Răspuns utilizator avertizat
| ElleElena09 a răspuns:

Sincer,uneori as vrea sa dau timpul inapoi.dar avem doar o viata si trebuie traita asa cum este ea...cu bucurii si regrete...si oricum "dupa ploaie iese si un curcubeu" asa cum dupa fiecare suparare avem si bucurii.In concluzie:e bine sa ne amintim cu drag de"ieri", dar e mult mai bine sa traiesti cu intensitate "azi" si "maine"!

| dany_6394 a răspuns:

Nu

| jumpsuide a răspuns:

Odaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Cronos_7169 a răspuns:

As renunta si la 2 mii de maine pentru ziua in care am pierdut tot ce aveam mai de pret.sa schimb greselile...totusi viata merge inainte asa ca sad.

| Drei a răspuns:

Nu, la cate chestii as avea de reparat ar insemna sa renunt la toata viata, oricum de chestile alea ma doare in laughing)

| creatza_5817 a răspuns:

Siner da

| wolw69 a răspuns:

Da cu siguranta dar ai renunta la omie de ieri pentru un maine?