Apache
| Apache a întrebat:

Ce ati prefera mai mult?
sa scapati de haitele de caini din marile orase? ...sau de haitele de tzigani?

81 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, mi-ar placea de amandoua, dar in special de caini. Totusi, tiganii sunt de multe ori inofensivi, chiar daca sunt scandalagii si needucati. Dar cainii, latra si de multe ori daca sunt multi, te ataca. Pe matusa mea au atacat-o de i-au rupt si plasa si nu mai stiu daca nu i-au rupt chiar si geanta. Numai stiu cum a reusit totusi sa scape...Deci cainii in primul randstraight face.

| sabilopod a răspuns:

De rromi. bleah. noi in brasov nu prea mai avem caini vagabonzi.

| BabyDoll a răspuns:

Clar de rromi!

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Pai cainii sunt cei mai buni prieteni ai oamenilor de de haitele de rromiwinking

| TeenageGirl a răspuns:

Pai.nu cred ca am avea cum sa-i comparam Si rromii au suflete chiar daca era una sa ma bata ca nu i-am dat chips-uri :o.Ma roog.Un om normal ar alege sa plece cainii, eu asta as alege. Unii caini sunt focar de infectii dar eu cand vad un caine pe strada trebuie neaparat sa-l mangai. asa sunt eu laughing.Si nu sunt genul de persoana rasista sau care fac discriminare.Sunt si rromi buni.Dar na.As alege cainii dar sa fie dusi in locuri special amenajatehappy.

Pa, pa!

| Serendipity17 a răspuns:

De rromi.Am motivele melee. straight face

| claudiua a răspuns:

Prefer mai bine as scap de haitele de rromi decat de haitele de rromi.

| KiddoC a răspuns:

Clar de rromi. straight face

| DubPhizix a răspuns:

Ema a scris ca de caini ca era sa o muste unu dar si pe mine era sa ma muste un rrom asa de vreo 10 ani i-am dat una si au fugit toata familia dupa mine dar am scapat laughing

| AFR81 a răspuns:

Foarte frumoasa intrebarehappy. Haitele de tzigani, clar.

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Amandoua! Dar sincera daca ar fi sa aleg...hm...cred ca haitele de tziganiwinking

| cataswat a răspuns:

De tiganii aia infecti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Membrii ambelor haite miros urat, au boli de piele, vor doar mancare mocca, si nu respecta legislatia in vigoare.
Prefer cainii, pentru ca pot fi educati mai usor decat tiganii! Macar, cainii iti pot fi de ajutor in situatii critice. Tiganii stiu doar sa-si planga de mila, sperand mereu la un ajutor din partea celorlalti, uitand INTOTDEAUNA binele facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As prefera dintre toate alea sa nu mai folosim pleonasme. Nu ti-ar placea mai mult, @Apache?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ciori, era evident! cainii nu isi fac palate de prost gust, nu stau cu labuta intinsa, nu vor drepturi egale...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-aveti ma cu ei, nu sint si ei niste suflete? Ma refer la ciini.
Ema, "urasti pacatul da' nu si pe pacataos?" Normal, nu se gindea nimeni c-o sa te urasti. Si ciinele ala nu te-a lasat in pace pentru ca si-a dat seama ca nu esti proasta. Dimpotriva, te-a lasat de teama sa nu fii contagioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua, cu cainii te poti intelege ca's animale happy
Cu tiganii nu te poti intelege, ei sunt mai jos de categoria animala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege a doua varianta. Bineinteles sunt si romi educati care nu se agata de toata lumea care merge pe strada, dar sunt putini. Mie mi s-a intamplat odata sa merg cu colegele mele la biblioteca si doua tiganci s-au tinut dupa noi pana le-am dat ce ne cumparasem noi pe drum, niste fast-food. A trebuit se le dau si sticla cu suc din mana ca sa scap de ele. laughing

| TheScamy a răspuns:

De rromisad

| uNKN0Wn a răspuns:

Sa manance cainii tziganii si apoi sa cada o bomba intre caini!

| AlinnutSsa a răspuns:

Tigani! jos- cu ei!

De cate mii de ori spune tatal meu ca isi doreste o mitraliera laughing) [ s`a i`o ceara eu mos cracila laughing)]

Si cainii sunt rai. dar asta e.

Votez rromi

| Kamakura a răspuns:

Păi une stau eu sunt o grămadă de câini.EXP:deschid poarta sa ies pe strada intra 1 câine. Ţigani(nu tzigani)sunt si ei mai edugaţi...DECI DE CÂINI!

| 0000anonim0000 a răspuns:

Antonescu de traia... nici haite de rromi nici haite de caini nu mai erau!

| IateyourCookie a răspuns:

Tziganiii.Huaaaaaaaaaaa

| Pandicorn123 a răspuns:

Haitele de tzigani

| rty a răspuns:

Cu cat cunosc mai bine oamenii,
cu atat ajung sa iubesc mai mult animalele.

| sergiuk11 a răspuns:

De caini

| RukkyRukkya a răspuns:

Tziganii

| bureteleBob a răspuns:

Amandoua dar daca trebuie sa zic doar 1 pai ar fithinking caini

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Deci sunteti incredibili! si ce intrebare e asta Apache? de cand compari tu cainii cu tiganii?, canii sunt animale blande, care nu cred ca ar face rau intentionat. sigur te musca daca arunci cu pietre in ei, sau ii deranjezi! animalele simt sufletul omului. ori te musca, pentru ca nu le-a dat nimeni o bukata de mankare si sunt rupti de foame. eu sincer, din toata inima, si fara nici un regret spun: imi doresc din suflet, sa moara toti tiganii, in primul rand, pentru ca nu-i suport deloc. sau mai bine: sa moara toti oamenii inclusiv eu! si sa traiasca animalele. pentru ca ele sunt singurele fara aparare, si merita sa traiasca, si sa nu fie chinuite de oameni! sau mi-as dori ca toti oamenii care au chinuit vreun animal in viata lor, sa moara in chinuri groaznice, sfasiati de animale, mancati de vii! nu sunt sadica, dar mi se ridika parul in cap si ma ia toti dracii cand vad cazuri de violentza fata de animale. si un mik sfat pentru rromi: MURITZI DRAKU DIN PROPRIE INITIATIVA! ca sa fie si lumea mai linistita, si sa nu ne mai faceti naibii de ras in toata lumea. ca mie usine sa merg pe strada, eu fiind in Italia, cum intru intr-un magazin, vorbind in limba romana, vanzatorii incep sasi pazeasca marfa, si clientii isi feresc portofelele! de ce trebuie eu sa trec prin asta? vorbind din postura unui cetatzean cistit! PS: reformuleaza intrebarea: cine ar trebui sa dispara? haitele de rromi sau haitele de curve?, ar avea ceva in comun... jignirea totala care ne-o aduce tzarii noastre