Apache
| Apache a întrebat:

Ce ati prefera mai mult?
sa scapati de haitele de caini din marile orase? ...sau de haitele de tzigani?

81 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Mhn24
Ai dreptate, dupa ce si-a dat seama ca nu sunt proasta, m-a lasat in pace!

| EmaS a răspuns:

Hombre
Ti-am mai spus si ti-o repet:urasc pacatul, dar nu pe pacatos. Daca citeai mai bine, observai ca eu am tinut cu ei.PS.Iar stai la vanatoare?

| EmaS a răspuns:

Woodenpints
Daca era asa cum spui tu, tu nu mai existai de mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-aveti ma cu ei, nu sint si ei niste suflete? Ma refer la ciini.
Ema, "urasti pacatul da' nu si pe pacataos?" Normal, nu se gindea nimeni c-o sa te urasti. Si ciinele ala nu te-a lasat in pace pentru ca si-a dat seama ca nu esti proasta. Dimpotriva, te-a lasat de teama sa nu fii contagioasa.

| mihaibrasov a răspuns:

Eu am interactionat cu multi rromi pana acum si am observat ca au o cultura... groaznica. Punct.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fundă la PhaseMorphXR rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor!

| Hăgiul a răspuns:

As vrea sa scap de prostie, dar cum prostia este o idee -iar ideile nu mor la comanda unui om- as prefera sa-mi vad de treaba mea. A fost demonstrat ca daca te frustreaza paianjenii, vei vedea si mai multi. Si am zis prostie pentru simplul fapt ca nu numai tiganii fac parte din ea, astfel eliminandu-se numai o mica parte, nu se va ajunge la disparitia prostiei.

| butterfly0165 a răspuns:

Ambele variante

| claudiua a răspuns:

Prefer mai bine as scap de haitele de rromi decat de haitele de rromi.

| Dumnezău a răspuns:

Mai intai pe cioroi.Pe caini ii excludem, ca sunt prietenosi cand nu invata de la oameni sa fie lingai si pupincuristi. Dupa aceea, as vrea sa ma ocup personal de unguri si evrei.Nu m-ar deranja nici daca as contribui la exterminarea americanilor,galbejitilor,africanilor, musulmanilor, oamenilor cu IQ sub 80 si oamenilor cu mai multe kilograme decat dublul IQ-ului,ca ocupa doua scaune degeaba,si nu in ultimul rand al poserilor,de orice fel,ca nu merg rotitele pe Terra cu prefacuti.Aaa, da si daca se poate, vreau renovate Auschwitz si Bergen-Belsen.Heil Hitler!

| Bastet a răspuns:

De ţigani, era să mă muşte unul chiar azi.

| MMihai a răspuns:

Pe vremea lui Ceașcă nu erau nici haite de câini și nici țigani care să genereze probleme!
Deci dacă de vrea se poate și fără câini și fără țigani problemă, dar nu se vrea!

| IateyourCookie a răspuns:

Tziganiii.Huaaaaaaaaaaa

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Pai cainii sunt cei mai buni prieteni ai oamenilor de de haitele de rromiwinking

| Polaris a răspuns:

@иeмaиנa - Şi Ema.

Răspuns utilizator avertizat
| Ratza_6881 a răspuns:

Si eu aman2 dar mai mult de tzigani. huaaa t`ai masa

| bureteleBob a răspuns:

Amandoua dar daca trebuie sa zic doar 1 pai ar fithinking caini

| Divineeee a răspuns:

Buna! Pai sunt 2 feluri de rromi
-Aceeia care bantuie prin orase inbracati in hainele lor murdare mirosind urat cersind si furand,impreuna cu zecile de copii,stricandune ziua cu injuraturile lor si cu multe alte lucruri
-si rromi normali care is duc zilele traind cinstit alaturi de familia lor, educandus copii normal, persoane de incredere care nu jignesc si nu injura pe nimeni!
Eu as scapa de prima categorie de rromi care tiam spuso.Nu as scapa de caini pentru ca nu musca daca nu incepi sa tipi la ei sa arunci cu pietre dupa iei sa ii lovesi sau sa le faci rau intr-un fel sau altul.

| silviu51 a răspuns:

Toti prefera sa scape de TIGANI { vezi ca nu ai scris corect}!

| sabilopod a răspuns:

De rromi. bleah. noi in brasov nu prea mai avem caini vagabonzi.

| DinuMarius26 a răspuns:

Unde-i Antonescu?sad

| Serendipity17 a răspuns:

De rromi.Am motivele melee. straight face

| D4N13L a răspuns:

Sincer la un caine ii dau o bucata de paine si ma lasa in pace
Da la un tzigan ca e om totusi nai ce sa'i faci
Concluzia: Scapa nene de rromilaughing

| 0000anonim0000 a răspuns:

Antonescu de traia... nici haite de rromi nici haite de caini nu mai erau!

| adda6831 a răspuns:

Buna! eu una as prefera sa dispara cainii, deoarece sunt multi si ff rai. in schimb cu tziganii, majoritatea ma inteleg bine.:dhappy unii as prefera sa dispara intr-adevarhappy

| TeenageGirl a răspuns:

Pai.nu cred ca am avea cum sa-i comparam Si rromii au suflete chiar daca era una sa ma bata ca nu i-am dat chips-uri :o.Ma roog.Un om normal ar alege sa plece cainii, eu asta as alege. Unii caini sunt focar de infectii dar eu cand vad un caine pe strada trebuie neaparat sa-l mangai. asa sunt eu laughing.Si nu sunt genul de persoana rasista sau care fac discriminare.Sunt si rromi buni.Dar na.As alege cainii dar sa fie dusi in locuri special amenajatehappy.

Pa, pa!

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Deci sunteti incredibili! si ce intrebare e asta Apache? de cand compari tu cainii cu tiganii?, canii sunt animale blande, care nu cred ca ar face rau intentionat. sigur te musca daca arunci cu pietre in ei, sau ii deranjezi! animalele simt sufletul omului. ori te musca, pentru ca nu le-a dat nimeni o bukata de mankare si sunt rupti de foame. eu sincer, din toata inima, si fara nici un regret spun: imi doresc din suflet, sa moara toti tiganii, in primul rand, pentru ca nu-i suport deloc. sau mai bine: sa moara toti oamenii inclusiv eu! si sa traiasca animalele. pentru ca ele sunt singurele fara aparare, si merita sa traiasca, si sa nu fie chinuite de oameni! sau mi-as dori ca toti oamenii care au chinuit vreun animal in viata lor, sa moara in chinuri groaznice, sfasiati de animale, mancati de vii! nu sunt sadica, dar mi se ridika parul in cap si ma ia toti dracii cand vad cazuri de violentza fata de animale. si un mik sfat pentru rromi: MURITZI DRAKU DIN PROPRIE INITIATIVA! ca sa fie si lumea mai linistita, si sa nu ne mai faceti naibii de ras in toata lumea. ca mie usine sa merg pe strada, eu fiind in Italia, cum intru intr-un magazin, vorbind in limba romana, vanzatorii incep sasi pazeasca marfa, si clientii isi feresc portofelele! de ce trebuie eu sa trec prin asta? vorbind din postura unui cetatzean cistit! PS: reformuleaza intrebarea: cine ar trebui sa dispara? haitele de rromi sau haitele de curve?, ar avea ceva in comun... jignirea totala care ne-o aduce tzarii noastre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua, cu cainii te poti intelege ca's animale happy
Cu tiganii nu te poti intelege, ei sunt mai jos de categoria animala.

| biancaa_3285 a răspuns:

Tiganii