Apache
Întrebare recomandată | Apache a întrebat:

Credeti ca exista ozn-uri?

Edit : de natura extraterestra.

88 răspunsuri:
| whyyy a răspuns:

Da, eu cred ca exista si americanii au legatura cu asta.

| JustMusic a răspuns:

Eu cred. De ce sa fim noi singurile fiinte din ditamai universul?

| SieraBleckburn a răspuns:

Uite chiar nu este posibil sa fim singura forma de viata dar daca extraterestrii ar vrea sa ne atace ar putea oricand iar ozn este poate o nava poate altceva

Apache
| Apache explică (pentru Încrucişătorul):

Iti pun o intrebare :

Daca intr-adevar ar exista o baza speciala in care se fabrica asemenea masinarii....chiar crezi ca ar fi cea mai cunoscuta baza secreta *nu prea * din lume?

Apache
| Apache explică (pentru whyyy):

Ozn-urile sunt consemnate inca din antichitate cand Americile nu erau inca descoperite, si cele mai multe aparitii nici macar nu sunt semnalate in America.
De ce intotdeauna este considerata America o superputere care controleaza lumea din umbra cand ei nu mai sunt in stare nici sa isi plateasca datoriile fata de China?

| DenisIonut01 a răspuns:

Ozn pe naiba! sunt niste nave construite de amercicani probabil si in mod secret trimise sa spioneze prin europa...

| Spitz10 a răspuns:

Nu cred in asa ceva.Desi am avut cateva chesti ciudate pe care nu le-am putut explica.

| CrazyTeenager a răspuns:

Probabil ca exista si alte forme de viata in univers, nu zic nu.

| Încrucişătorul a răspuns (pentru Konata):

Http://lmgtfy.com/? q=Area+51+UFO

Have fuun!

| Încrucişătorul a răspuns (pentru Apache):

Nu ca "[daca] ar exista", exista. Exista. Doar ca acea baza e mai cunoscuta dar totul e tinut sub pamant.
Este o baza militara discreta si secreta unde presa sau alte agentii de presa nu au acces sau oameni ca mine, ca tine, ca altii. Te-ai uitat sa vezi ce fel de panouri au la nu stiu cati kilometri distanta? E ceva de genul: Daca tregeti de acest punct, sunteti in pericol de a fi impuscat/a iar personalul care a efectuat aceasta actiune NU VA FI RESPONSABIL pentru viata dumneavoastra.

Sigur, nu e fix cum am spus eu dar ideea e aceeasi: treci de linie si continui, il vezi pe dracu' in secunda doi-trei.

| αlεxTzure a răspuns:

Nu cred ca exista!

| gabryella02 a răspuns:

Nu prea cred in extraterestrii. Dar s-a vorbit despre asta deci exista o mica posibilitate.

| alincikkkkk a răspuns:

Nu

| Bristena a răspuns:

Eu cred ca da.

| georgy12 a răspuns:

Obiecte zburatoare neindentificate, da.
Extraterestri, nu.

| Konata a răspuns (pentru Încrucişătorul):

Da multumesc laughing.

| BoysKiller a răspuns:

Au Existat! Dar Am Mers la extrateresti la ei si le-am dat un glont in cap si au murit si am plecat cu ozn-ul acasa si mai vazut si crede cas extraterestu Poveste reala!laughing Cum sa existe oznurii

| HonneOnna a răspuns:

Normal,este imposibil sa fim singuri in tot universul.Este logic, daca noi existam, normal ca mai exista si altii

| kittyBast a răspuns:

Exista o planeta populata in galazia noastra, cate galazi exista in univers?-macar una mai trebuie sa fie populata, si dc sa nu fie mai inteligenti ca noi (daca exista inaintea noastra) 2- exista prea multe lucruri care orbiteaza in jurul temei asteia, nu se poate ca totul sa fie o minciuna

| o3oDYAo3o a răspuns:

Normal ca exista si alte forme de viata in univers dar daca te intereseaza poti sa te uite pe discovery sau history pentru ca acolo sunt tot felul de cazuri care sunt povestite de martori oculari in care OZN-urile s-au prabusit laughing

| mrjohanys a răspuns:

OZN=Obiect Zburator Neidentificat

| mrjohanys a răspuns (pentru dragos9234):

Barza OZN?
ce zici barza nu poate fi si un extraterestru?

| Ddragons15 a răspuns:

Da eu cred am vazut destule articole care o dovedeste

| kitty_9669 a răspuns:

Nu,eu nu cred in extraterstri

| xEndlessLove a răspuns:

Nuu. Eu una nu cred, dar altii da drooling.

| mcdementu a răspuns:

laughing lasa vrajeala de unde ozn-urii
Voi credeti ce zic astia la tv laughing da parca trebuia sa murim laughing pe 21 dar vad k inca mai traiesc