| anonim_4396 a întrebat:

În ce se măsoară dragostea?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Dar dragostea nu se masoara, ci se simte.

195 răspunsuri:
| YourDreaM_5850 a răspuns:

In forta de atractiebig grin dragostea nu se vede ea se simte! deci nu se masoara big grinde fapt am putea numara bataile inimii cu cit is mai multe cu atit mai multa dragoste e big grinMulta baftawinking

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Cred ca in sentimente care cel mai adesea nu se pot descrie...

| Laurina a răspuns:

In bataile inimei

| Oana_4575 a răspuns:

In sentimente :d

| XutZu1997 a răspuns:

In sentimente.

| Denisa_6259 a răspuns:

Dragostea nu se masoara!winking

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

In km

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Dragostea nu se masOara:plove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In procente.

| Catalyn94 a răspuns:

In newtoni LOL

| George2000_6958 a răspuns:

In sex, logic!

| Zodiacul a răspuns:

In centimetri!

| marinush_3802 a răspuns:

Pai dragostea nu se masoara... dragostea o simti

| NoiDoiAvemOdragosteCiudata a răspuns:

Buna.eu zic ca dragosta nu se poate masura cu nimic.in dragoste exista sentimente puternice care le imparti cu jumatatea ta:*

| xMileyOffGiirlx a răspuns:

Cand te saruti

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Dragostea e un sentiment aparte, el apare cand vrea inima, nu cand vrei tu, si nu se poate masura

| ma7r1x a răspuns:

In ziua de azi dragostea se masoara in bani. Cu cat mai multi cu atat dragostea e mai mare. happy

| TheoTheo a răspuns:

In orice, numai ura si tristete nulaughing

| Paprik a răspuns:

Orgasm/secunda

| Floryna_2537 a răspuns:

Dragostea se măsoară în iubire, înțelegere, bine cuvântării și în mare parte în timpul petrecut cu partenerul.

| deLicious_5090 a răspuns:

Dragostea se masoara in dovezi..."Dovezile" sunt, de asemenea, cele care "vorbesc" in locul nostru chiar si atunci cand cuvintele "te iubesc!" par prea mici si goale in comparatie cu sentimentele ce ne insufletesc!

| LeRaCiKa_9534 a răspuns:

Dragostea se simte

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

In mii de sentimene, in mii de fluturasi in stomac, in mii de culori vii.

| raluca000 a răspuns:

Dragostea nu se masoara
Ia doar se simte

| Nastia a răspuns:

IN nr de sacrificii pe care le faci pentru persoana iubita.

| BeatriceNote a răspuns:

In inimi

| black1white a răspuns:

Sarutari pe minutbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In decibeli

| Lime a răspuns:

In lacrimi, uneori

| mariamarlenn a răspuns:

Eu zic ca in sentimente.ca altfel.nu prea cred ca se masoara happy