| alinastar08 a întrebat:

Credeti ca acest hi5 apartine chiar lui Miley Cyrus? : http://destiny_hope_cyrus00.hi5.com/......Profile.do

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevaratul hi5 a lui miley pentru ca scrie la tara Romania! asa ca nu este miley cyrus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este al ei sunt absolut sigura

| alexa_9773 a răspuns:

Nup deoarece scrie locatie Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca nu are cum sa fie adevarat daca scrie miley si locatie Romania trebuie sa fie o idioata sa se dea drept ea asa ca pa si gandeste cand scrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. Miley nu e in Romania e in Los Angeles, California

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asulta oriunde vezi ceva de gen location:Romania nu se poate ca miley cyrus sa fie din Romania sau cine stie poate s-a nascut in ramnia dar s-a dus in america

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU rolling on the floor ca e din Romanialaughing e si logic ca nu e hi5 lui Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deloc miley nu locuieste in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. asta e hi5 ei real: http://mileycyrus-rt.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca in plus la locatie scrie Romania si ea nu locuieste in Romania e doar o fata care nu are ce face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu poate oricine sa creeze id-uri si sa creeze hi5-uri sigur e falsificathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostilor miley sta in londra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si inca ceva happy am vazut sute de mii de HI5-uri de genul Miley Cyrus Personal sau etc. Sau id-uri in genul asta. Iar voi cadeti mereu in capcana si credeti ca e adevarata Miley laughing Deci... daca ar avea un ID personal (prieteni si familie ) sau HI5, in niciun caz nu v-ar da voua accept! Cu nicio exceptie. Pentru voi are youtube facebook si altele ...nu va mai obositi atat winking pune mana pe carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu miley si-ar face facebook sau twtter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca normal pentru ca ea e din Amerika n-are cum sa fie din Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pis pe elll deeee hi5 ca nu al iei cine a spus ca e astaaa e ooooo Parashutaaaaa cu p mareee tarancoo analfabet clasa 1?:::::--------(((((((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca este de Romania dasa sunteti chioare cele care lati postat

| miru_8623 a răspuns:

Nu pentru ca este cont de Romania si ea este di america

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il are privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca eu am id-ul ei pe bune mi-a dat web si vorbesc mereu cu ea oh go on si ea nici nu a auzit de hi5 a zis ca avem mult timp a fost "mania" cu hi5-ul! Deci nu e al ei clar si plus de asta ea nu isi pune poze publice si unele facute de ea nu de paparazzi! Va asigur eu ca am si facebook-ul ei sunt mare fan am fost si la 3 concerte deale ei si nu mai credeti toate fazele astea cu drogata si ca nu stiu ce sunt minciuni si filmuletu ala cu droguri ca e o inscenare pentru ca nu e ea!
Mia facut placere sa va zic toate astea si sper sa ma credeti ca daca nu ma credeti e treaba voastra dar asta e adevarul!winking