| alinastar08 a întrebat:

Credeti ca acest hi5 apartine chiar lui Miley Cyrus? : http://destiny_hope_cyrus00.hi5.com/......Profile.do

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca eu l-am vazut pe google si e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdaa asa-i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da dar nu se stie sgr

| Dienutsaa a răspuns:

Logic ca e un fan.toti de la disnepy e din America.sh logic ca vorbesc engleza.sh acolo scrie in romana...sh la miley,si la justin biebre, si la selena gomez, si la demi lovato.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Andda_5981 a răspuns:

Nu. e evident.laughing Daca te uiti atent scrie ca e din Romania.

| Andda_5981 a răspuns:

Nu. e evident. adica scrie ca e din Romaniaoh go on cum ar putea fi ea?laughing