| Albert_9247 a întrebat:

Exista Mos Craciun?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Normal. Si va exista mereu atat timp cat va exista iubire si vom avea suflet de copil.

44 răspunsuri:
| Lary a răspuns:

Desi stim ca nu exista ca fiinta, exista in sufletele noastre si va exista intotdeauna

| adinescu a răspuns:

Exista vine prin baie l-am demascat brutal p tata cu un sut in c.laughing

| eveline a răspuns:

Da normal ca exista, spiritul craciunului.Mos Craciun a existat acum multi, foarte muti ani si era un om oarecare, muritor.De acolo a pornit ideea cu Spiritul Craciunului. E foarte frumos sa crezi. te face sa te simti mai bine cand dai cadouri si primesti chiar daca nu sunt de la mosu cu barba imbracat in rosu. Sper ca te-am ajutat.Bye

| Ea.e. a răspuns:

Mos Technology poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De n-ar fi, nu s-ar povestihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Tocmai am venit acasa ca am stat la o bere cu Mosu'!

| Lady.Love a răspuns:

Da, exista. Anul trecut am primit cel mai frumos cadou de la el: un Craciun fericit, linistit si plin de iubire. E tot ce-mi doresc. Mos Craciun e cel care ne face sa simtim sarbatoarea Nasterii Domnului. Nu te astepta ca el sa fie cel care aduce cadouri. Dar, cat esti mic e foarte frumos sa crezi in el. Multi pupici, si nu uita ca Mosu` te priveste de undeva de sus si urmareste tot ce faci si iti ofera un Craciun exact asa cum meriti...sau nu. big grin

| Lavy_4392 a răspuns:

Da! pentru mine una da!
atata timp cat ai o parte de copil in tine mereu va exista Mos Craciun love struck

| RougeEttiquete a răspuns:

Cum sa existe? is parintiistraight face

| LiDi-DiDy a răspuns:

Sa sti ca uni cred ca exista dar eu nuhbig grin.hee hee...

| bibicool:d a răspuns:

Categoric nu exista.

| dary1997 a răspuns:

Nu exista,happye doar in sufletele noastre happy

| diana_4908 a răspuns:

Daca tu crezi exista... dar de fapt nu exista e doar in mintea noastrawinking

| lucy09_6350 a răspuns:

No exista

| diny346 a răspuns:

Da,exista,pentru ca el face parte din povestea craciunului.