| alexadriann a întrebat:

Cum imi fac cont pe metin 2 gx?
spune:Inscrierile pe acest server au fost inchise!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un cont de 98 daca vrei ca nu mai joc vrei!?

728 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati rezolvat?, regiterul a fost inchis pentru ca sa atins numarul maxim de playeri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu sa imi fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi l-am facut numai ca nu mi trimite emailul deci nu pot sa intru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor
sa stiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
stiu trebuie sa dai pe inregistrare si apoi iti faci dar un singur cont poti face pe un emeil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cinemi da si mie un cont pls adresa mea de mes este stefan_radu00 pls dati-mi contul pe mes de 98 preferinte razboini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare e clar ce iti spune GM a inchis inregistrarile nu te gandesti si tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu eu contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mi poti da si mie un cont pe metin 2 gx?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care are un cont in plus si nu il mai foloseste sa il trimita la id:niko_kiss12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti pe servar 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
si eu asta caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dastea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ma mai lassati sam i fac si eu cont si un prieten de al meu plz eu ma fac nindzsa si ell razboinic :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai dowloandat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi da un cont pe gx? dau cont pe ro nivel 41 cal armat halebarda+9 cu war fatala+3 id parfi63

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-l in lista dau eu cont adytza_fcvs97

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merge si nu stiu de cecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un cont pe metin2gx.ro dar tot asa imi apare

| Jawsz a răspuns:

Anonim vr eu contul plz dar servar2

| Said16 a răspuns:

Cina da va rog eu conturi ca nu mai au loc nici prieteni mei cine da spuneti pe:mihaicristian_619

| dragon40 a răspuns:

Tiu eu baga in lista aidiul eu_dj_tare si iti spune fratimio ca e la mare i arleptop cu net l mare, mi-a facut i mie si merge

| dragon40 a răspuns:

Stiu eu pentu ca servarul e full,poti sati faci cont pe metin gx Beta asa zisul servar 2

| bokorrobert1999 a răspuns:

Am avut cont de lvl 82 cu otel+8 nimfa+9 scut de vultur+9 koif de lupta+9 si numai merge parola id meu robertbokor17@yahoo.com dati-mi un cont de lvl 1 prin email ca nu-s tot timpu online pls un cont lvl 1 sau si fara caractere

| DenniDen a răspuns:

Intrti acum ca se fac inscrieribatting eyelashes

| mihneatomescu a răspuns:

Nu stiu eu am deja cont de lv 71

| ghiduta a răspuns:

Tote servarle sunt pline esti prost sau nu intelegi
nu-ti faci pnetru ca ni cum cu timpu o sa sel ase de joc si o sa ma sterga din ele am un cot pe metin 2 fun de 92 cu otel lama sirius scut de 61+9 coif de 41 +9 pauci de 55+9 dac vrei contacteaza-ma pe ghiduta111@yahoo.com
si ti-l da ca nu mai joc

| daniel_2936 a răspuns:

Degeaba ti l-ai descarcat ca nu merge sa tty faci contul asa ca poti sa il stergi

| vladone1998 a răspuns:

Opresc inscrierile pentrru o vreme nu este final