| justagirlll a întrebat:

Justin bieber sau sterling knight? care e mai sweet? de ce? ce va place la el?

[ma refer numai la cum arata, nu la voce sau altceva]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber:X logik de ce...pentru ca e mai frumos decat Streling Knight nu ca Streling nu ar fi dragut dar totusi Justin e mai sweet:X

106 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Justin Bieber mi se pare mai dragut.De ce? Pentru ca asa l-a facut mamica lui
Insa nu ma omor dupa el.pentru mine e un cantaretz ca oricare altul cu unele melodii frumoase happy

| ghostsnstuff a răspuns:

Sterling Knight pentru. ca dupa Justin Bieber se da jumatate de pe planeta asta.Nu ca l-as adora dar mi se pare mai dragutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight pentru ca e foarte dragut si are nsite ochi super albastrii iar vocea lui e superba si joaca super ...hai vam popat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight sau
poate amandoi...

| just0stefana a răspuns:

Sterling Knight, are niste ochi suuper cool, si e perfect! arata bine si se misca bine, deci e tare.
in ceea ce-l priveste pe justin bieber nu imi prea place, nu are miscari originale, adica uita-te la videoclipul original al piesei,, Baby'' a lui justin, are miscari de dans inspirate mult din dansurile regretatului michael jacson, pana si moonwalk il face in videoclip; nu imi prea convine mie ca fana michael jackson sa vad ca toata lumea place un nataraucare fura miscarile altor artisti, adica sa fim seriosi, artistii de valoare se straduiesc sa-si faca miscarile de dans(mai ales MJ) si cantecele, el tot repeta un cuvant de 100de ori si i gata melodia, nu e corect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Sterling Knight. E super frumos.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight e muuuuuuuuuuuult mai sweet decat justin bieber.si la voce, si dupa cum arata! sterling nr. 1 fan!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin. =p~ clarr.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa fiu sincera sterling knight e mai dragut decat justin bieber desi nu sunt inebunita dupa nici unul dintre ei dar mai dragut este sterling knightsi are ochii super si canta super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight, categoric. ochii lui sunt superbi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight e mai dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E MULT mai dragut sterling knight pentru ca are ochii aia frumosi albasitrii ca cerul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight e cel mai dragut :X:X parerea mea e ca fetelor le place de justin berbec pentru ca e o moda rolling eyes sterling e mult mai dragut si canta mult mai bine decat justin... justin are voce de fata iar sterling nu-i nici macar cantaretz si canta super :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight lol are ochi frumosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea n-am nimic nici cu justin bieber dar el este mai mik decat sterling knight si mai are mult de invatat.DEsi sterling knight este la inceput este un actor foarte bun, canta si frumos si este super dragut are un farmec aparte pup voi:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling e frumixxx si mor dupa ochii lui :XXXX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta sterling knight astalalt e un mucos mic la 14 ani care n-are iubita saracu nici nu se compara cu dragutul de sterly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knihgt deoarece e foarte dragut si are niste ochi albastri foarte frumosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight happy cu toate ca sunt baiat dar e simpaticwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal sterling knight e mai dragut pai pentr. are ochii ca doua diamante. justin e un prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber

| prajiturica13 a răspuns:

Normal ca Sterling knight il iubesclove struck ii iubesc ochii, vocea, frumusetea el e minunatttlove struck il ador are o voce ce nu are nimeni de pe planeta:Xochii sunt sunt...superbi :X:X. E viata mea:X:X. Justin Barbarolling on the floor bleahh sa dispara de pe orice sitehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Sterling Knight e mult mai frumos si are un zambet care te da peste cam ca sa nu mai vb despre ochi lui albastri ca doua SAFIRE... Justin Bieber e urat si e un copil care nu stie ce vrea de la viata si are voce de femeie cand l-am ascultat pentru prima oara fara viedeoclip am crezut ca e o femeie oricum sunt moarta dupa Steling Knight:In coparatie cu Justin Bieber:-P laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata bine si n-am cuvinte sa mai spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dava drechu pe totzy, care nu va place de nici unuldevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

STERLING KNIGHT este muuuuuuuult mai dragut decat bebelusul de justin bieber care imi provoaca greata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare mai dragut sterling knight este super dragut si are niste ochi superbbbbbbiiiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin beiber