| justagirlll a întrebat:

Justin bieber sau sterling knight? care e mai sweet? de ce? ce va place la el?

[ma refer numai la cum arata, nu la voce sau altceva]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber:X logik de ce...pentru ca e mai frumos decat Streling Knight nu ca Streling nu ar fi dragut dar totusi Justin e mai sweet:X

106 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber nu e mai frumos decat fratele meu. De ce? Fiindca fratele eu are doar 10 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight imi place mult mai mult pentru ca este mai matur si arata foarte bine iar Justin Bieber este urat si prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling lol e cel ma tare e frumos si are ochi superbi iar justin bieber e unul amarat nu zic ca nu e destept dar nu e foarte grozav. paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight-il iubb:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer acum doar pentru ca sterling knight colaboreaza cu demi lovato nu inseamna ca e mai dragut decat justin bieber sincer ca acum daca as compara de cei 2 sincer ar fi mai dragut justin pentru nu e asa de fals ca sterling knight! LOVE JUSTIN BIEBER 4 3v3r. :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight clar... e de un infinit mai frumos decat justin. e superrrr frumos Sterling Knight:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling kinght...mooooor dupa ochii aia de un albastru intens love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca justin bieber este mai dragut este cel mai tare din lume si imi place foarte mult zambetul lui imi place la nebunie si justin e tare e mai cunoscut de o mie de ori decat sterling.eu sunt moarta dupa jusin asa ca eu as vrea sa va spun sa votati cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi is dulkyy rau...

| bianca99_8840 a răspuns:

Da.mie imi place mai mult streling knight pentru e dragut foc decat justin BIBERON.Si in plus ochi lui strelins knight is SUPER FRUMOSI.

| ellabellaruksy a răspuns:

Sterling knight claaaar! are niste ochii de cazi lata si o voce superba/ daca stai sa te uiti la jb mori. nu stiu de ce la unii li se pare logic sa le place de bebelusul ala de bieber! nu stiu care e logica sa iti placa de un mucos ce nu stie decat sa repete 3 cuvinte si sa incerece sa il imite pe mj. eu, ca fana a lui mj ma simt total dezamagita ca unii oameni il considera pe jb un cantaret mai bun decat mj. eu lupt pentru dreptate si e clar ca jb e un nimeni cu voce de fata.

| summergirl25 a răspuns:

Categoric,Justin Bieber!

| Munteanu_Viorica_1999 a răspuns:

Sterling Knight♥
Este cu mult mai frumos ca Justin Biber...Macar Sterling Knight nu fura iubitele prietenilor apropiatii
♥Sterling Knight♥ e cel mai frumoss!

| BelieberForJustinBieber a răspuns:

Categoric Sterling Knight e cel mai sweet pentru ca e dragut, are niste ochi superbi si canta minunat! nu ca mucosu ala de justin cel prostca!

| BelieberForJustinBieber a răspuns:

Sterling knight pentru ca e un actor exelent si are o voce minunata si e muuuuuuuuuuuuuuuult mai sweet decat Justin