| justagirlll a întrebat:

Justin bieber sau sterling knight? care e mai sweet? de ce? ce va place la el?

[ma refer numai la cum arata, nu la voce sau altceva]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber:X logik de ce...pentru ca e mai frumos decat Streling Knight nu ca Streling nu ar fi dragut dar totusi Justin e mai sweet:X

106 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterlig e Mult, mult, mult mai sweet! ador zambetul si ochii lui mari si albastrii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber e mai sweet e mai dulce si mai dragut sterling are o barba de zici ca are o minge dinaia uriasa BLEASH! laughing Justin e mai tare Bye Day

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knught are voce de miloane e foart fumoasa si sunt fanul numarul 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul IA Sterling Knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight e frumos are o noanta de ochi albastri te vei pierde in ochii lui iti jur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cei mai frumosi copiii adolescenti! Amandoi sunt frumosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt georgi si am 9 ani si sunt fan nr. 1 justin bieber el e mai...SI IL IUBESC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling pentru ca este f f frumos si are achii aia sa romantici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight arata mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight arata mai bine si are niste ochi superbi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata just0stefana eCStaSY nimeni nu e perfect
dar justin bieber isi lucra vocea pe calculator spre deosebile de sterling knigt si e pitic justin biberonrolling on the floor
dar sterling knigt e si el dragut dar cu putin fard oricine arata bine si daca ii vezi dimineata te sperii de aman2 in fine ce sa-i zic sunteti doar niste fete care spera sa fie cu ei si fite de vedeta ce sa-i faci asta e lumea voastra sperati in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este evident ca sterling e mult mai frumos:ochi lui au un albastru foarte evident si dulce, zambetul lui e...seducator,joaca bine, canta nemaipomenit si este idolul meu sunt fanul nr unu

| EunByul a răspuns:

Evident ca sterling knight:zambetul sau seducator, ochii sai de un albastru foarte atragator, vocea sa, felul cum se exprima prin actorie si muzica.Este normal ca e mai dragut decat justin bieber care e si el un pic dar un pic dragut cre se crede jumatate din aceasta planeta.Sunt fanul nr unul al lui STERLING KNIGHT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Sterling Knight e de 100000000000000000 de ori mai dragut ca justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sterling knight este foarte DRAGUTZ si miar place sa il intalnesc in realitate.Si justin bieber este dragut dar am inteles ca o sasi piarda vocea si fara voce este ca or ce alt ombig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight e mai frumos decat justin biber pentru ca el spre deosebire de sterling knight nu are nuanta de albastru adanc ai ochilor sai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight pentru ca e fff sweet!

| AnamariaCatalina a răspuns:

Justin Logik... e super Justin, Sterling e asa si asa singurul lucru frumos la el sunt ochii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea sterling e mult mai frumos decat justin bieber este mai matur si arata mult mai bine mai ales cu noul sau look

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber este minunat canta frumos si ador ochii lui si sterling e frumos dar nici chiar asa

| Mary_8762 a răspuns:

Sterling Knight are ochi albastri foarte albastri ca apa limede o limpezime de izvor si cu zambetul fermecator si blond e perfect dar justin mi se pare tare si parul lui e aiurea inainte sa stiu de sterling imi placea si justin si acum imi place dar mi se pare tare nu stiu cum sa zic dar pur si simplu eu il ador pe sterling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata super amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi sunt foarte frumosi dar numai ca jusin este mai tanar decat sterling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere sterling knight are niste ochi superbi se inbraca foarte bine etc. deci el este cel mai dragut baiat de pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling e suuper dar cool il ador. pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight normal sh da arata mai bine ca oricare altul de pe planete asta de 15-16 ani si nu, nu e nimeni mia fr ca wiliam lewi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este clar ca sterling knight e mai dragut decat justin.am eu doar 11 ani dar ma topesc dup ochi si zambetul sau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca sterling kinght este mai dragut decat pustiul ala de justin, urat cu o voce de femeie.Am eu doar 11 ani dar ma topesc dupa ochii si zambetul lui sterling knight