| justagirlll a întrebat:

Justin bieber sau sterling knight? care e mai sweet? de ce? ce va place la el?

[ma refer numai la cum arata, nu la voce sau altceva]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber:X logik de ce...pentru ca e mai frumos decat Streling Knight nu ca Streling nu ar fi dragut dar totusi Justin e mai sweet:X

107 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber e mai sweet e mai dulce si mai dragut sterling are o barba de zici ca are o minge dinaia uriasa BLEASH! laughing Justin e mai tare Bye Day

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knught are voce de miloane e foart fumoasa si sunt fanul numarul 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul IA Sterling Knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight e frumos are o noanta de ochi albastri te vei pierde in ochii lui iti jur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cei mai frumosi copiii adolescenti! Amandoi sunt frumosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt georgi si am 9 ani si sunt fan nr. 1 justin bieber el e mai...SI IL IUBESC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling pentru ca este f f frumos si are achii aia sa romantici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight arata mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight arata mai bine si are niste ochi superbi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata just0stefana eCStaSY nimeni nu e perfect
dar justin bieber isi lucra vocea pe calculator spre deosebile de sterling knigt si e pitic justin biberonrolling on the floor
dar sterling knigt e si el dragut dar cu putin fard oricine arata bine si daca ii vezi dimineata te sperii de aman2 in fine ce sa-i zic sunteti doar niste fete care spera sa fie cu ei si fite de vedeta ce sa-i faci asta e lumea voastra sperati in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este evident ca sterling e mult mai frumos:ochi lui au un albastru foarte evident si dulce, zambetul lui e...seducator,joaca bine, canta nemaipomenit si este idolul meu sunt fanul nr unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Sterling Knight e de 100000000000000000 de ori mai dragut ca justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sterling knight este foarte DRAGUTZ si miar place sa il intalnesc in realitate.Si justin bieber este dragut dar am inteles ca o sasi piarda vocea si fara voce este ca or ce alt ombig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight e mai frumos decat justin biber pentru ca el spre deosebire de sterling knight nu are nuanta de albastru adanc ai ochilor sai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight pentru ca e fff sweet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea sterling e mult mai frumos decat justin bieber este mai matur si arata mult mai bine mai ales cu noul sau look

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber este minunat canta frumos si ador ochii lui si sterling e frumos dar nici chiar asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata super amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi sunt foarte frumosi dar numai ca jusin este mai tanar decat sterling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere sterling knight are niste ochi superbi se inbraca foarte bine etc. deci el este cel mai dragut baiat de pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling e suuper dar cool il ador. pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight normal sh da arata mai bine ca oricare altul de pe planete asta de 15-16 ani si nu, nu e nimeni mia fr ca wiliam lewi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este clar ca sterling knight e mai dragut decat justin.am eu doar 11 ani dar ma topesc dup ochi si zambetul sau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca sterling kinght este mai dragut decat pustiul ala de justin, urat cu o voce de femeie.Am eu doar 11 ani dar ma topesc dupa ochii si zambetul lui sterling knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber nu e mai frumos decat fratele meu. De ce? Fiindca fratele eu are doar 10 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight imi place mult mai mult pentru ca este mai matur si arata foarte bine iar Justin Bieber este urat si prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling lol e cel ma tare e frumos si are ochi superbi iar justin bieber e unul amarat nu zic ca nu e destept dar nu e foarte grozav. paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.