| justagirlll a întrebat:

Justin bieber sau sterling knight? care e mai sweet? de ce? ce va place la el?

[ma refer numai la cum arata, nu la voce sau altceva]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber:X logik de ce...pentru ca e mai frumos decat Streling Knight nu ca Streling nu ar fi dragut dar totusi Justin e mai sweet:X

106 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight-il iubb:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer acum doar pentru ca sterling knight colaboreaza cu demi lovato nu inseamna ca e mai dragut decat justin bieber sincer ca acum daca as compara de cei 2 sincer ar fi mai dragut justin pentru nu e asa de fals ca sterling knight! LOVE JUSTIN BIEBER 4 3v3r. :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight clar... e de un infinit mai frumos decat justin. e superrrr frumos Sterling Knight:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling kinght...mooooor dupa ochii aia de un albastru intens love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca justin bieber este mai dragut este cel mai tare din lume si imi place foarte mult zambetul lui imi place la nebunie si justin e tare e mai cunoscut de o mie de ori decat sterling.eu sunt moarta dupa jusin asa ca eu as vrea sa va spun sa votati cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi is dulkyy rau...

| summergirl25 a răspuns:

Categoric,Justin Bieber!

| BelieberForJustinBieber a răspuns:

Categoric Sterling Knight e cel mai sweet pentru ca e dragut, are niste ochi superbi si canta minunat! nu ca mucosu ala de justin cel prostca!

| BelieberForJustinBieber a răspuns:

Sterling knight pentru ca e un actor exelent si are o voce minunata si e muuuuuuuuuuuuuuuult mai sweet decat Justin

| ellabellaruksy a răspuns:

Sterling knight claaaar! are niste ochii de cazi lata si o voce superba/ daca stai sa te uiti la jb mori. nu stiu de ce la unii li se pare logic sa le place de bebelusul ala de bieber! nu stiu care e logica sa iti placa de un mucos ce nu stie decat sa repete 3 cuvinte si sa incerece sa il imite pe mj. eu, ca fana a lui mj ma simt total dezamagita ca unii oameni il considera pe jb un cantaret mai bun decat mj. eu lupt pentru dreptate si e clar ca jb e un nimeni cu voce de fata.

| Mary_8762 a răspuns:

Sterling Knight are ochi albastri foarte albastri ca apa limede o limpezime de izvor si cu zambetul fermecator si blond e perfect dar justin mi se pare tare si parul lui e aiurea inainte sa stiu de sterling imi placea si justin si acum imi place dar mi se pare tare nu stiu cum sa zic dar pur si simplu eu il ador pe sterling

| Munteanu_Viorica_1999 a răspuns:

Sterling Knight♥
Este cu mult mai frumos ca Justin Biber...Macar Sterling Knight nu fura iubitele prietenilor apropiatii
♥Sterling Knight♥ e cel mai frumoss!

| AnamariaCatalina a răspuns:

Sterling Knight logik, Justin Nu e deloc frumos

| AnamariaCatalina a răspuns:

Justin Logik... e super Justin, Sterling e asa si asa singurul lucru frumos la el sunt ochii

| prajiturica13 a răspuns:

Normal ca Sterling knight il iubesclove struck ii iubesc ochii, vocea, frumusetea el e minunatttlove struck il ador are o voce ce nu are nimeni de pe planeta:Xochii sunt sunt...superbi :X:X. E viata mea:X:X. Justin Barbarolling on the floor bleahh sa dispara de pe orice sitehappy

| EunByul a răspuns:

Evident ca sterling knight:zambetul sau seducator, ochii sai de un albastru foarte atragator, vocea sa, felul cum se exprima prin actorie si muzica.Este normal ca e mai dragut decat justin bieber care e si el un pic dar un pic dragut cre se crede jumatate din aceasta planeta.Sunt fanul nr unul al lui STERLING KNIGHT

| bianca99_8840 a răspuns:

Da.mie imi place mai mult streling knight pentru e dragut foc decat justin BIBERON.Si in plus ochi lui strelins knight is SUPER FRUMOSI.