| yodenymarya a întrebat:

Pe cine ati alege intre Sisu si Puya?

Răspuns Câştigător
| TeoIonela a răspuns:

Sisu, bineinteles, Puya este cel mai mitocan om de pe fata pamantului, i s-a urcat vedetismul la cap si acum se sterge cu noi undeva! stiu ca o sa primesc la stupid cat se poate duce, dar asta e purul adevar, ia sa va vad pe cei care apasati ep stupid acum...

256 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea asta este o prostie! angry
Puya sh Sisu sunt cei mai buni pr!:X
asta nu face decat sa creeze concurenta intre ei!sad
dar pentru cultura ta generala iti raspund la intrebare: PUYA sh vrei motiv? iti dau sh motiv...il iubesc, e idolul meu si asa va ramane, e cel mai bun!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puuuuuyyyyyaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La familia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sisu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya a devenit unu' dintre cei pe care' ataca înainte... cum era. a da, e 'foame de bani băeţi' oh go on. Sişu în schimb a rămas unu' dintre puţinii (puţinii care apar pe sticlă sau la radio) care a rămas la fel! Aştept albumu' La familia, sunt curioasă cum o să fie. Până atunci rămân la Sişu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Sisu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya de sigur ma cei care lati ales pe sisu ma stiti macar cati bani a facut puya nu stau sai enumar de sisu a facut nu mai mult de 456 lei si puya e un om de cartier care vrea sa ajute romania sa nu mai fie asa cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya doar puya ca sisu e jalni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe amandoi pe LA FAMILIA sunt buni impreuna as putea zice cei mai tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las alege pe PUYA deoarece canta frumos si are melodi din din 2009 si 2010 Are foarte multe melodi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya se stie love strucklove struck e cel mai tare love struck :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe puya normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puuuuuyyyyyyyaaaaaa...:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya, normal ca" PUYA ". L-am ales pe Puya pentru. ca sisu e laughing nul pot descrie nici in cele mai rele cuvinte din (DEX), dar asa mi se pare sisu pentru. mine. yar il mai admir pe Puya pentru. ca are melodiile V. I. P. si change super frumoase"zic eu" si imi place ca o are pe Kamelia...ATAT...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Familia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici is pareri impartite. daca esti rapper adevarat il alegi p sisu chiar daca nu-ti place, da pe puya n-ai cum sal alegi.sisu macar canta din placere si nu pentru bani ca daca vroia putea foarte bine sa se apuce si el d manele.si am vazut comentarii d genu cum ca nu-mi place sisu findk sa drogat. c legatura are muzica lui cu drogurile? oricum respect sisu care parerea mea este in top 3 MC din romania alaturi d uzzi si cedry2k.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu las alege pe puya. din simplu motiv ca imi palke enorm atat piesele sale cat si el personal il iubesc mult mia ales cand vinel la cluj sa al vad mor...:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul l-asi alege pe Puya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya ie cel mai tare ca sunte cele mai tari melodi di lume sisu ie naspa si handicapat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya