| yodenymarya a întrebat:

Pe cine ati alege intre Sisu si Puya?

Răspuns Câştigător
| TeoIonela a răspuns:

Sisu, bineinteles, Puya este cel mai mitocan om de pe fata pamantului, i s-a urcat vedetismul la cap si acum se sterge cu noi undeva! stiu ca o sa primesc la stupid cat se poate duce, dar asta e purul adevar, ia sa va vad pe cei care apasati ep stupid acum...

257 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege pe puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puuya cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe puya bine inteles!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe puya. in aproape toate melodiile la familia puya canta majoritatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mitocan e mata zamby.thea laughinglaughing puya il respect La familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya sunt un fan, dar si sisu numai ca nu prea este cunoscut oricum eu cred ca sisu este un drogat asta nu inseamna ca puya nu umbla cu droguri inainte dar trecutul este trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parte din mine zice puya alta sisu puya pentru ca este descurcaret si sisu pentru ca nu se baga in atatea scandaluri dar ambele spun La-Familia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rapperi adevarati l-ar alege pe sisu.si nu din cauza muzicii. puya nu mi s-a parut niciodata un baiat de cartier.intradevar sisu a exagerat cu treaba asta de aia a stat si vreo 2-3 ani pe la puscarie. dar oricum ce canta puya nu mai e hip-hop si oricium imi place mult mai mult albumu lui sisu.respect sisu si la familia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Sisu bineinteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya e mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe amandoi pentru ca canta foarte frumos:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puyahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puyalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu Puya m-a dezamagit. A venit la Luncavita sa cante si nici nu ne-a salutat, apoi inconjurat de jandrmi, s-a dus sa manance in loc sa vorbeasca cu noi sa ne dea autografe, sa facem poze.Mergea cu mainile in buzunar de parca zici ca ar fi fost nu stiu ce barosan.Nici nu ne-a salutat.Eram atatia adolesceni care am venit numai pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il aleg pe puya ca imi place cum are vocea si cum canta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sisu e mai bun ca puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe aman doi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate il aleg pe puya ca puya e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe puya